Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Zapraszam do odpowiedzi na zamieszczone poniżej pytania. Pomogą one w tworzeniu gier przeglądarkowych, możecie mieć wpływ na to w co będziecie grać w przyszłości :)

 

Jestem web developerem z dużym doświadczeniem, chce stworzyć grę taką jaką chcą gracze a nie inwestor - dlatego pytam właśnie Was.

 

A oto pytania:

 

a)
Podaj 2 - 3 cechy które przyciągają Cię do gry via www.

 

B)

Podaj 2 - 3 cechy dzięki którym grasz w gry online.

 

c)
W grę osadzoną w jakich realiach zagrał byś najchętniej ? (science faction, fantasty, czas rzeczywisty, itp.)

 

d)
Jakie gry via www odwiedzasz chętniej - z rozwiniętym środowiskiem graficznym czy tekstowym ?

 

 

Z góry dziękuje za odpowiedzi na pytania !

 

Pozna odpowiedziami na same pytania zapraszam do dyskusji na temat nowych gier via www.

Specjalista
Opublikowano

a)rozbudowany system pracy, walki, misji,

B) Zabierają mi trochę wolnego czasu, bo lubie ;>

c) Gry w obecnych czasach, ewentualnie średniowiecze

d) To i to, jednak powiem że grafika też musi być zachęcająca :)

Opublikowano

a) - duża ilość misji,

- paski ruchów(karczma etc.).

 

b ) - zazwyczaj gra się opiera na jakiej zgranej drużynie(gildia, plemienie),

- lubię grywać w gry przeglądarkowe,

- pochłaniają zazwyczaj dużą ilość czasu.

 

c) - komiks,

- czas rzeczywisty.

 

d) - Dobra grafika, jak i dobrze rozpisana gra.

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano (edytowane)

a."Wymagania sprzętowe", elastyczność gry.

 

 

b.Szybki i łatwy dostęp, nie wymagają zręczności.

 

 

c.Zdecydowanie Fantasy!

 

 

d.Chętnie grałbym w tekstowe w stylu PBF albo sesje na czacie, a tak to graficzne.

Edytowane przez tomekdan

tumblr_inline_nt05diSJ3v1r02w2j_500.gif

Opublikowano

a) Nowość, grafika, czasem tytuł

B) Fajna atmosfera, grywalność, brak nudy

c)Fantasty z sience fiction

d)z środowiskiem graficzno-tekstowym (nielubię obrazków gdy gram przy pomocy telefonu ,a nie do końca mi pasuje gdy mam na mase obrazków na kompie )

 

e) A ty w jaką byś zagrał ? ;)

×
×
  • Dodaj nową pozycję...