Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[P] z logowaniem i w grze-!


Parixon

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano (edytowane)

Witam. Mam poniższy problem z Combat Arms.

Logowanie, gdy wchodze w np. shop, prezenty itp.. to mi wyskakuje:

 

 

caam.png

 

^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^

tego bialego nie ma w grze poprostu w paincie tak sie zrobilo ;|

 

 

A to problem w grze! np. gdy wchodze i juz gram nie pokazuje mi ile mam hp, czy moj team wygrywa, ile mam amunicji. Zupelnie nic

tylko mapka. Dopiero po jakims czasie sie pojawia i gdy wyjde z gry w nastepnej mapie to samo:

- moze troche zle wygladac poniewaz obrazy zostaly pomniejszone w paincie.

-jesli ktos jest zainteresowany tym problemem i chcialby doladowanie i +/- moze pisac rowniez gg: 35692672 wszystko jasniej wytlumacze!

 

http://imageshack.us...ges/88/caa.png/

75030337.png

 

 

 

informacje o komputerze / grafice:

System:

Microsoft Windows XP

Home Edition

Wersja 2002

Dodatek Service Pack 2

 

Komputer:

AMD Athlon? 64 X2 Dual

Core Processor 3600+

1.90 GHz, 1,00 GB RAM

 

 

^^

jesli ktos wie o co z tym wszystkim chodzi tak na 100% to pisac.

lub chociaz co zrobic z tym 1 problemem czy jest jakis hotkey do tego ??

To jest ukryta treść, proszę

To jest ukryta treść, proszę

Edytowane przez Parixon
Opublikowano

Jeżeli chodzi o 2 problem naduś Page up w grze (klawisz nad Page down)

A jeżeli chodzi o 1 to spróbuj reinstala.

2vtoz2w.jpg

Opublikowano

Jeżeli chodzi o 2 problem naduś Page up w grze (klawisz nad Page down)

A jeżeli chodzi o 1 to spróbuj reinstala.

 

 

a wiec! wlasnie wyskakuje mi cos takiego z page up, page down, ale to nie pomaga ;|

reinstalacja nie pomogla 3 x, format rowniez

Opublikowano

ja na starym lampku miałem to samo po prostu za słaby sprzęt do combata...

sygnbature.jpg

 

Sygna By El_Bober

Opublikowano

1.( Pobierz Visal C++ //Net.Framework 4.0 <---to dla bezpieczeństwa )

2.Najnowsze stery ze strony producenta.

3.Nie wiem jakie masz te stery ale :

Geforce - Nvidia strona

Radeon - AMD

4.Jak nie pomogło zainstaluj na inną stacje.

5.Jeżeli to samo..zmień system na nowszy.

Bo ten jest sprzed 9 lat ;)

Ale najbardziej tu wine robi grafika.

Podaj jaką masz karte i ile MB.

Bo jeżeli masz za mało musisz ją zmienić.

Opublikowano

1.( Pobierz Visal C++ //Net.Framework 4.0 <---to dla bezpieczeństwa )

2.Najnowsze stery ze strony producenta.

3.Nie wiem jakie masz te stery ale :

Geforce - Nvidia strona

Radeon - AMD

4.Jak nie pomogło zainstaluj na inną stacje.

5.Jeżeli to samo..zmień system na nowszy.

Bo ten jest sprzed 9 lat ;)

Ale najbardziej tu wine robi grafika.

Podaj jaką masz karte i ile MB.

Bo jeżeli masz za mało musisz ją zmienić.

 

 

 

 

nie wiem jaka mam grafike ;| kompa mam juz 3 lata wiec pewnie slaba ;//

 

nie wiem jaka mam grafike ;| kompa mam juz 3 lata wiec pewnie slaba ;//

 

 

i nie moge zainstalowac tych programow. Visal C++ jest tylko pod service pack 3 a ja mam 2 / Net.Framework 4.0 na 64 bit a ja mam 32

Opublikowano

Hmmm...drogi chłopcze wejdz w pasek menu > uruchom i wpisz DxDiag i daj SS z tam zakładki grafika

A ja Ci powiem.

Opublikowano

@Up dobrze tera popraw z tego obrazka zakładka ekran i daj SS.

 

Hmmm......

W grze masz HUD wyłączony trza właczyć jak byś widział menu ....

Opublikowano

@Up dobrze tera popraw z tego obrazka zakładka ekran i daj SS.

 

Hmmm......

W grze masz HUD wyłączony trza właczyć jak byś widział menu ....

 

 

97461115.png

Opublikowano

Z tego co widzę.

1.Jest bład w podpisaniu cyfrowym...coś tam coś tam..ale to wynika z zainstalowaniem systemu.

2.Karta jest za stara na tą gre.

3.Zmień minimalnie na 9600 Gt ;D

....

Ale to było alternatywnie

System ma ok. 9 lat ;D

Zalecam zmienić na nowszy ;D

A gordon nie działa ;)

jppe.jpg

EDIT.

Jak pisałem z tb na GG.

Zmień ustawienia w grze na low.

A HUD guzikiem lub ustaw w opcjach ;)

Opublikowano

Z tego co widzę.

1.Jest bład w podpisaniu cyfrowym...coś tam coś tam..ale to wynika z zainstalowaniem systemu.

2.Karta jest za stara na tą gre.

3.Zmień minimalnie na 9600 Gt ;D

....

Ale to było alternatywnie

System ma ok. 9 lat ;D

Zalecam zmienić na nowszy ;D

 

EDIT.

Jak pisałem z tb na GG.

Zmień ustawienia w grze na low.

A HUD guzikiem lub ustaw w opcjach ;)

 

 

mam takie pytanie czy ma ktos z was gordona ? i czy wam chodzi bo jak ja sie loguje to mi wyskakuje Could not find server

- check your DNS

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...