Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[POMOC]Fraps nie nagrywa WR


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Czym to może być spowodowane mam najnowszą (FULL) wersje !

Daje lubię to i 5 na profilu.

@down

Podaj przykłady.Postaram się doinstalować te programy.

Dodam że np z CrossFire i Combat Arms nie mam takich problemów to dotyczy tylko WR.

Listę tematów znajdziecie na moim profilu :)
4fun
Czemu mam tyle - ? Bo je zbierałem! Teraz zbieram "Lubię to!"
Click ;D
Proszę o zdjęcie 10%

Opublikowano

W jakim sensie nie nagrywa? ;D

Crashuje Ci grę? Jeżeli tak to..

Włącz WR a dopiero po tym jak się włączy to Fraps : )

 

A jeżeli Ci po prostu nie nagrywa to ściągnij najnowsze sterowniki do karty graficznej.

1393461645-U349224.png

Opublikowano

@UP

Mógłbyś mi podać nazwy tych sterowników, mi WR nie crashuje tylko poprostu mi nie nagrywa.

Podaj sterowniki będę wdzięczny.

PS: Moje karta graficzna to : Nvidia GeForce 8400 GS

@down

Do czego jest seria produktu?

I jeszcze jedno mam wybrać

-GeForce 8 Series

Czy

-GeForce 8m series (notebooks)

@down 2

Mam stacjonarkę czyli biore : GeForce 8 Series?

Listę tematów znajdziecie na moim profilu :)
4fun
Czemu mam tyle - ? Bo je zbierałem! Teraz zbieram "Lubię to!"
Click ;D
Proszę o zdjęcie 10%

Opublikowano

@up

To ty nam podaj nazwę swojej karty grafiki to ci znajdziemy sterowniki

 

@edit

Z tej strony pobierz tylko uzupełnij informacje o karcie

Daj szukaj , a następnie pobierz .

 

To jest ukryta treść, proszę

 

Mała instrukcja :

Typ Produktu : GeForce

Seria Produktu : GeForce 8 Series

Rodzina Produktu : GeForce 8400 GS

System Operacyjny : wybierasz jaki masz (ważne wybierz dobrze )

Język : Oczywiście Polski

 

@edit2 a masz laptopa czy kompa ?

Jeśli laptopa to wybierz : GeForce 8m series (notebooks)

A jeżeli Kompa to : GeForce 8 series

16359.png

34922.jpg

31019.png

Opublikowano

Zainstalowałem sterowniki karty graficznej i dalej to samo,

czekam na dalsze propozycje.

Może to wina FRAPSA więc proszę o podanie jakiś innych programów do nagrywania gier,

tylko nie podawajcie HyperCam'a bo on jest do pulpitu.

@down

Te 2 programy nie lagują ?

I jeszcze jedno ten program GameCam jest płatny.

Listę tematów znajdziecie na moim profilu :)
4fun
Czemu mam tyle - ? Bo je zbierałem! Teraz zbieram "Lubię to!"
Click ;D
Proszę o zdjęcie 10%

Opublikowano

@Up

Inne programy:

  • Camtasia studio 7 (nagrywanie i obróbka filmów)
  • GameCam

Więcej mi do głowy nie przychodzi ;D

1393461645-U349224.png

Opublikowano

Program o nazwie Ashampoo Snap umożliwia nagrywanie filmów lub robienie zrzutów ekranu aplikacji uruchomionych w systemie Windows.

 

Free Screen To Video to program do nagrywania całego lub części ekranu wraz z dźwiękiem odtworzonym w trakcie pracy lub wygenerowanym przez mikrofon.

 

AutoScreenRecorder 3 Free to aplikacja do szybkiego i prostego nagrywania pulpitu.

 

Cute Screen Recorder Free to porosty program przeznaczony do nagrywania wykonywanych czynności na pulpicie systemu operacyjnego.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...