Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie] Jak zrobić serwer z modami?


dawid1000

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jak postawić serwer z modami industrialcraft2 i buildcraft? Jak ktoś wie nich napisz a jak jest lepszy to niech wyśle mi wiadomością linka do zrobionych plików serwerowych. Odwdzięczę się vipem modem lub adminem na moim serwerze...!

Opublikowano

Moda nie da się wgrać na serwer. Spróbuj znaleść plugin o podobnym działaniu . Tu znajdziesz pluginy na bukkit'a

bukkit.org

 

@Down

To ty chcesz na serwer czy na SinglePlayer?

|| exLider Minecraft || exMPC Media Lider || exModerator Single Player || exModerator Lineage2 || exModerator 4Story || exModerator Tibia || VIP ||

Opublikowano

Moda nie da się wgrać na serwer. Spróbuj znaleść plugin o podobnym działaniu . Tu znajdziesz pluginy na bukkit'a

bukkit.org

da się tu macie nawet linka ale po przeczytaniu nadal nie wiem wrzuciłem 3 rzeczy które tam piszą by wrzucić do minecraft_server.jar i usunołem meta-inf i co dalej ?

http://wiki.industrial-craft.net/index.php?title=Download#Setup

Opublikowano

@up w minecraft_server o ile pamiętam nie usuwasz meta-inf, meta inf usuwasz w klieńcie.

O błędach w C++ powie Ci kompilator, a o błędach w PHP klient..

 

Opublikowano

wrzucasz pliki moda do wyznaczonego pliku lecz osoba ,która gra na tym serwerze musi mieć też ten mod wgrany w swoim cliencie...

 

(chyba xD)

 

tutaj jest temat dla ciebie

http://www.mpcforum.pl/topic/437153-tut-jak-wgrac-mody-na-serwer/"]http://www.mpcforum.pl/topic/437153-tut-jak-wgrac-mody-na-serwer/

0fiz5s7s0sea1k4fzfl.jpg
Opublikowano

Proszę bardzo zrobiłem Ci paczkę pliki pod Clienta w raz z tym gotowe pliki serwerowe z wgranymi modami o które poprosiłeś :)

 

link:

http://www.multiupload.com/Q94GW6T4RO

skan: http://www.virustotal.com/file-scan/report.html?id=a74c4c9621242f4e62cf31cf3c6896e8c417d3185e93a83911f17a921da3e9a1-1320132624

 

Szczerze mówiąc sporo czasu na to poświęciłem, ale zadowolony user to rzecz bezcenna :D

963711463719651277415.png

|<|®Krzysztofa®|>|




Opublikowano

Proszę bardzo zrobiłem Ci paczkę pliki pod Clienta w raz z tym gotowe pliki serwerowe z wgranymi modami o które poprosiłeś :)

 

link:

http://www.multiupload.com/Q94GW6T4RO

skan: http://www.virustota...e9a1-1320132624

 

Szczerze mówiąc sporo czasu na to poświęciłem, ale zadowolony user to rzecz bezcenna :D

Jest fajne bo serwer działa ale nie mogę na niego wbić (w ogóle nie mogę minecraft'a włączyć) jest taki błąd

To jest błąd na twoich plikach clijęta

 

384415b59a45a49d76b82c7f01e2d2a810321.jpg

A to jest błąd z innego serwera z takimi modami

64eda1fd7edc7e36544f7965810b81ff18695.jpg

Opublikowano

OK. udało mi się.... ;] Tylko teraz mam pytanie da się wrzucić do tego pluginy jak nie to prosze o jakieś rozwiązanie.... kolega mi mówił o jakimś pluginie spout i powiedziała że on jest trudny ale ja go coś nawet nie moge znaleźć prosił bym o pomoc

Opublikowano

Jeju zaczekaj 15 minut zaraz Ci to zrobię z tym clientem.

 

@Edit

 

już się upa poprawiona wersja.

ps. to nie jest piractwo iż jest tam tylko starter dla graczy premium,

 

http://www.multiupload.com/7V610143UB

963711463719651277415.png

|<|®Krzysztofa®|>|




Opublikowano

Krzysztofaa, mógłbyś się z nami podzielić tajemną wiedzą robienia serwera, bo też chciałem zrobić serwer z modami dla kolegów a nie zabardzo wiem jak się do tego zabrać.

EXPmIpC.gif

Opublikowano

Pobierasz to:

 

 

http:////www.multiupload.com/Q94GW6T4RO

i to:

 

 

http://www.multiupload.com/7V610143UB

 

i tyle w 1 paczce masz serwer, clienta z 1 ignorujesz, w 2 masz clienta, z clienta podmieniasz pliki w twoim potem odpalasz serwer i to tyle :)

963711463719651277415.png

|<|®Krzysztofa®|>|




Opublikowano

Dam wam działającego, zaktualizowanego serwera i clienta.

Bo ten od Krzysztofa są dobre ale nie są na aktualnej wersji.

A i "Pijawka II" to nie jest nick nick to dawid1000

Serwer:

http://www.megaupload.com/?d=CPB600RA

Skan: https://www.virustot...8d8a-1320426496

 

Client:

http://hotfile.com/d...ecraft.rar.html

Skan: https://www.virustot...e1ca-1320427487

 

Jak działa to daj LUBIE TO

  • 2 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...