Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Problem]Dziwny problem


trocek123

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam otóż wczoraj warrock dzialal mi normalnie i komputer sie zepsuł trzeba było od nowa wgrać sterowniki wgrałem i ściągnołem WR i zainstalowalem ale wyskakuje mi ciągle dziwny błąd gdy wciskam Game Start : http://imageshack.us/photo/my-images/442/beztytuupcc.png/ (niepiszcie żebym zrobił reinstala bo już robiłem antywirusa niemam włączonego )

Daj +

Opublikowano

Trzeba pobrać program AVG LINK ---> AVG Pobierz i Zainstalować a potem

1. Otwórz sobie AVG na pasku klikaj dwa razy lewą myszkę albo prawą raz i wybierz Otwórz Interfejs użytkownika AVG

2. tools (Narzędzia) >advanced settings (Ustawienia Zaawansowanie) > resident shield (Ochrona Rezydenta) > exceptions (Wykluczone pozycje)

3. add path (dodaj Ścieżkę)> znajdź folder z grą, wybierz go i następnie kliknij OK

4. Naciśnij Apply ( Zastosuj )

 

Credits:

Ktoś z google ^^

1393461645-U349224.png

Opublikowano

Po pierwsze do gry jest wymagany net.fromework 3.5 i 4 3 oraz microsoft visual studio (ale nie koniecznie).

Po drugie warrock może nie działać z powodu antywirusa.

Po trzecie po kliknięciu check files warrock automatycznie wyszukuje błędy i je naprawia.

Opublikowano

Wyłącz zapore, antywirusa i jak nie pomoże dołącz do tego to co UP napisał.

 

Ps Warrock może nie działać z powodu antywira.

1327845619-U359964.jpg

|Helper WarRock|

 

"Docenisz jeśli stracisz.."

 

 

 

 

 

Opublikowano

Przy Launcher :) Masz opcje Check files . Kliknij w nią :)

HARD with STYLE

 

close your eyes and open your mind .

( DRAGONBORN)

Opublikowano

Tak ciężko jest poszukać na forum. Było juz z 100 000 takich tematów. Moderatorzy powinni karac osoby zakładające takie tematy, bo to jest po prostu spamm i zasmiecanie forum. Poza tym kup na przyszłośc słownik, bo

ściągnołem WR

"ściągnoc" to ja mogę twojej mamie majtki...

2070d6e5f8b5c.png

By Cristiano.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...