Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Przetłumaczyć z niemieckiego na polski


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Bardzo proszę o przetłumaczenie ale nie z translatora bo on źle tłumaczy :)

 

1. wechselhaft, es ist aber eher heiter. Regen ist nicht zu erwarten. Die hochsten temperaturen am tag liegen bei 5 grad celsius, in der nacht bei minus 3 grad. Der wind ist schwach bis mabig.

 

2.Die sonne scheint nur hin und wieder, oft wird es aber stark bewolkt sein. Zeitweise regen. Die tagestemperaturen steigen auf 2 grad.

 

3.Wechselhaft mit einigen wolken und etwas sonnenschein, es bleibt aber meist trocken. Stellenweise auch neblig. Es wird kalter. Die temperaturen liegen zwischen minus 3 und 2 gard celsius. Der nordostwind ist meist stark, am abend sind gewitter moglich.

 

4.Dichte wolken, keine sonne. Das wetter wird immer schlechter : im laufe des tages kommen auch schauer und sogar gewitter auf. Die temperaturen liegen zwischen 0 ind 3 grad. Der wind ist stark.

stopka.webp

Opublikowano

1.Pogoda zróżnicowana,(ale) z przewagą słońca.(=ale raczej pogodnie). Nie należy spodziewać się deszczu.Maksymalna temperatura w ciągu dnia wyniesie około 5 stopni Celsjusza (dosłowne tłumaczenie:maksymalne temperatury wyniosą...),w nocy około minus 3 stopni.Wiatr słaby do umiarkowanego.

 

 

 

2.Słońce zaświeci tylko od czasu do czasu,często jednak będzie silne zachmurzenie.

 

Okresami deszcz.Temperatura w ciągu dnia (dosłowne tłumaczenie:dzienne temperatury) osiągnie 2 stopnie.

 

 

 

3.Zmiennie z okresami niewielkiego zachmurzenia i odrobiną słońca,na ogół (=przeważnie) będzie jednak sucho.Miejscami także mglisto.Zrobi się zimniej.Temperatury wyniosą pomiędzy minus 3 a plus 2 stopni Celsjusza.Wiatr z północnego wschodu będzie (dosłowne tłumaczenie:jest) przeważnie silny,wieczorem możliwe są burze.

 

 

 

4.Gęste chmury,bez odrobiny słońca.Pogoda będzie coraz gorsza: w ciągu dnia nadejdzie także przelotny deszcz, a nawet burza.Temperatury od zera do 3 stopni.Silny wiatr.

 

 

Dawaj lubie to , stracilem duzooo czasu :D

Więcej straci ten co to wszystko liczy...

Wigilia 24 Grudnia 2011 ROK SϒS™ Obchodzi 14 Wigilię w Swoim Życiu..

Życzę wszystkim wesołych,pogodnych świąt ,tym czasem ja kończę zabawę w forumowanie i idę

z D&G'em polować na łanie =)

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Dostałeś odpowiedzi na swoje zadanie.

W razie wątpliwości co do zamknięcia twojego tematu pisz Prywatną Wiadomość.

Pozdrawiam.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...