Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Windows 7 x64? Błąd podczas włączania cheata? Wejdź!


jogi997

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Cześć!

Dzisiaj przedstawię wam mój sposób na uruchomienie np.: Aim Bot by Leis.

Mogę się założyć o 200% że podczas włączania cheata wywalało was do pulpitu i wyskakiwało:Half-Life launcher przestał działać.

Teraz jak zrobić cheata.

Najpierw klikamy na ikonę cs'a prawym przyciskiem i dajemy właściwości,wchodzimy w zakładkę "Skrót",I w linijce element docelowy widzimy:

D:\Programy\Counter-Strike\cstrike.exe teraz zamiast cstrike.exe dajemy hl.exe -game cstrike oraz wchodzimy w zakładkę zgodność i zaznaczamy "Uruchom ten program w trybie zgodności z: " i z listy wybieramy "Vista".

Zaznaczamy "Uruchom ten program jako administrator." I dajemy OK.

Teraz klikamy na ikonę "Leisa" i wchodzimy w zakładka zgodność i dajemy to samo co w cs'ie.

Sposób opracowany wyłącznie przeze mnie.Zabraniam kopiowania bez mojej zgody!

 

Miłego cheatowania :)

 

Dawajcie +++

 

Do moda:jeśli nie napisałem w dobrym dziale przenieś :)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...