Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Dyskusja] BIOBOT 2.2.5 juz ruszył :D


kamilq_0

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

A no wsadzona została możliwość ustawienia Galaxy Gates ;D:D

 

 

@edit: jak ktoś rozkmini jaka jest idealna odległość to niech napisze :) z gory thx :)

10 postów - V

20 postów - V

30 postów - V

50 postów - V

100 postów - X

200 postów - X

500 postów - X

 

 

 

Zbieram LUBIE TO na moim profilku ^^

Opublikowano

http://www.speedysha...2/bioBot225.rar - Jeśli to nie jest karane na forum to udostępniam download BioBota v.2.2.5 autor by: BioLog :)

 

Bez skanu bo ściągane z oficjalnej strony BioLoga...

 

 

@edit: Ale jak trzeba skan to trzeba nie będę się kłócił ;)

 

skan: http://www.virustotal.com/file-scan/report.html?id=bf059fed47cc86e349efde8230df2fa06f25f931bb369ff1957759e26e104ff7-1319993739

10 postów - V

20 postów - V

30 postów - V

50 postów - V

100 postów - X

200 postów - X

500 postów - X

 

 

 

Zbieram LUBIE TO na moim profilku ^^

Opublikowano

nie martw się nie jest karane

masz tu regulamin działu :D mam nadzieje że przeczytasz i już będziesz wiedział co karane

 

[Tut], [Tutorial], [Poradnik] - Kiedy napiszesz temat, który jest poradnikiem

[Pytanie] - jeżeli masz pyt. odnośnie gry, bądź jakiś problem z botem

[Dyskusja] - Kiedy napiszesz temat, w którym użytkownicy mogą rozmawiać na dany temat

[szukam] - Kiedy masz problem ze znalezieniem konkretnej rzeczy

[inne] - Kiedy żaden z tych prefiksów nie pasuje.

[Problem] - Wszelkie problemy na temat gry.

 

2. Wszelkie Tutoriale, mają znajdować sie w dziale tutoriale (Obowiązuje od 15.04.11)

3. Nie zamieszczamy odnośników do innych for

4. Nie obrażamy siebie nawzajem, i nie rozpoczynamy kłótni. (chyba że z NobKiiller z nim można :D )

5. Do każdego pliku, musi zostać dodany skan. Jeżeli nie ze skanera online, to dajecie screena ze swojego antiwirusa.

6. Nie spamujemy

7. Nie wykonujemy Doublepostów, Triplepostów itd.

8. Wszelkie złamania należy raportować, za pomocą funkcji "Raportuj

9. Zakaz handlu i wymian w dziale, a także tworzenia tematów związanych z puszczaniem bota innej osoby na swoim kompie/dedyku/vps.

10. Każdy użytkownik od dnia dzisiejszego tj. 12.10.2011 ma obowiązek umieścić w swoim temacie informacje dotyczącą zamknięcia tematu gdy problem którego dotyczył zostanie rozwiązany.

 

Daj lubię to

Opublikowano

Pbdobot zbiera dynie, ale biobot 225 nie zbiera. Ale i tak lipa z dyń

Grasz w Smite, szukasz party ? Wbij na TS3, na którym znajdziesz wszystko czego oczekujesz od Smite.

Zapraszam! Oto IP: 78.47.23.214

Opublikowano

Mi Biobot 2.2.5 zbiera dyńki :D

31.10. 09:39 s.gif?__cv=ad480fd0732d0f6f1a8b06359e3a4200 Event box collected s.gif?__cv=ad480fd0732d0f6f1a8b06359e3a4200 + 75 U. trennerw.gif?__cv=66b937c3b0916d97fa7f6a1063a3a200 31.10. 09:39 s.gif?__cv=ad480fd0732d0f6f1a8b06359e3a4200 Event box collected s.gif?__cv=ad480fd0732d0f6f1a8b06359e3a4200 + 600 U.

 

Mi Biobot 2.2.5 zbiera dyńki :D

31.10. 09:39 s.gif?__cv=ad480fd0732d0f6f1a8b06359e3a4200 Event box collected s.gif?__cv=ad480fd0732d0f6f1a8b06359e3a4200 + 75 U. trennerw.gif?__cv=66b937c3b0916d97fa7f6a1063a3a200 31.10. 09:39 s.gif?__cv=ad480fd0732d0f6f1a8b06359e3a4200 Event box collected s.gif?__cv=ad480fd0732d0f6f1a8b06359e3a4200 + 600 U.

Opublikowano

nie martw się nie jest karane

masz tu regulamin działu :D mam nadzieje że przeczytasz i już będziesz wiedział co karane

 

[Tut], [Tutorial], [Poradnik] - Kiedy napiszesz temat, który jest poradnikiem

[] - jeżeli masz pyt. odnośnie gry, bądź jakiś problem z botem

[Dyskusja] - Kiedy napiszesz temat, w którym użytkownicy mogą rozmawiać na dany temat

[szukam] - Kiedy masz problem ze znalezieniem konkretnej rzeczy

[inne] - Kiedy żaden z tych prefiksów nie pasuje.

[Problem] - Wszelkie problemy na temat gry.

 

2. Wszelkie Tutoriale, mają znajdować sie w dziale tutoriale (Obowiązuje od 15.04.11)

3. Nie zamieszczamy odnośników do innych for

4. Nie obrażamy siebie nawzajem, i nie rozpoczynamy kłótni. (chyba że z NobKiiller z nim można :D )

5. Do każdego pliku, musi zostać dodany skan. Jeżeli nie ze skanera online, to dajecie screena ze swojego antiwirusa.

6. Nie spamujemy

7. Nie wykonujemy Doublepostów, Triplepostów itd.

8. Wszelkie złamania należy raportować, za pomocą funkcji "Raportuj

9. Zakaz handlu i wymian w dziale, a także tworzenia tematów związanych z puszczaniem bota innej osoby na swoim kompie/dedyku/vps.

10. Każdy użytkownik od dnia dzisiejszego tj. 12.10.2011 ma obowiązek umieścić w swoim temacie informacje dotyczącą zamknięcia tematu gdy problem którego dotyczył zostanie rozwiązany.

 

Daj lubię to

 

 

Ale zauważ, że na całym forum(także w DO) obowiązuje regulamin ogólny, który przymusza do wstawiania skanów, do nieoficjalnych downloadów.

Więc, masz dodać skan...

 

Nie obchodzi że ściągnąłeś z oficjalnej, ale mogłeś ściągnąć napakować key'ów i wrzucić.

12h.

Opublikowano

Mi Biobot 2.2.5 zbiera dyńki :D

31.10. 09:39 s.gif?__cv=ad480fd0732d0f6f1a8b06359e3a4200 Event box collected s.gif?__cv=ad480fd0732d0f6f1a8b06359e3a4200 + 75 U. trennerw.gif?__cv=66b937c3b0916d97fa7f6a1063a3a200 31.10. 09:39 s.gif?__cv=ad480fd0732d0f6f1a8b06359e3a4200 Event box collected s.gif?__cv=ad480fd0732d0f6f1a8b06359e3a4200 + 600 U.

co zaznaczyles?

Grasz w Smite, szukasz party ? Wbij na TS3, na którym znajdziesz wszystko czego oczekujesz od Smite.

Zapraszam! Oto IP: 78.47.23.214

Opublikowano

ee 2.2.4 tez zbiera dynie

Jaja normalnie jaja. Rano mi nie zbierał teraz patrze dynie lecą jak talala. Powiem szczerze, że na dynie Biobot lepszy od pbdobota.

Grasz w Smite, szukasz party ? Wbij na TS3, na którym znajdziesz wszystko czego oczekujesz od Smite.

Zapraszam! Oto IP: 78.47.23.214

Opublikowano

wrzuci ktoś BIOBOTA 2.2.5 nie ze strony biologa plis

 

 

Kolego... masz wyżej podany link downloadu biobota ode mnie ze stronki speedyshare... :) wystarczy dobrze popatrzeć :D

10 postów - V

20 postów - V

30 postów - V

50 postów - V

100 postów - X

200 postów - X

500 postów - X

 

 

 

Zbieram LUBIE TO na moim profilku ^^

Opublikowano

Jaja normalnie jaja. Rano mi nie zbierał teraz patrze dynie lecą jak talala. Powiem szczerze, że na dynie Biobot lepszy od pbdobota.

Pamietaj Pbdobot to jest narazie w fazie testow ;)

Opublikowano

arino120 dzienki sorki ale coś dziś niekojaże dobże

 

 

 

 

a tak w ogule to widze że nowa opcja w biobocie na kturą czekałem już od dawna robił już ktoś jak ustawić (chodzi mi oczywiście o opcje gg)

Opublikowano

bot jest wykrywalny? jak zbiera boxy mam na myśli.

 

to już zależy od szcześcia , boć tak by w logach niebyło non stop dodatkowa energia itp

rób sobie przerwy zmieniaj mapy lub bij alienki + boxy zbieraj

Opublikowano

kiedys boxy na biobocie to byl pewny ban/ostrzeżenie a alienki byly ok :P

a że miałem przerwe to nie ogarniam tematu a w DO bym jeszcze pogral :P

31019.png

18706.png

Targii.gif <<<<<<<<<<MUZYKA

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...