Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Dl] Jail v2.0.4 - czyli więzienie na serwerze


Marselo

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam! :)

 

Dziś chciałbym Wam zaprezentować plugin do serwer'ów Bukkit o nazwie Jail.

Dodaje on więzienie, w którym gracze będą musieli odczekać określony czas np. za złe zachowanie na serwerze.

 

Możliwości:

 

- zamknięcie gracza do MineCraft'owego więzienia

- podczas pobytu w więzieniu gracz nie ma możliwości używania żadnych komend

- Plugin dodaje strażników, którzy zabijają gracza w razie, gdyby chciał uciec

 

 

Komendy:

 

/Jailcheck (Nick Gracza) - Sprawdza status określonego więźnia. Po wpisaniu tej komendy bez nicku, zobaczymy statusy wszystkich więźniów

/Jailclear - uwalnia wszystkich więźniów

/Jail [nazwa gracza] (czas) (nazwa więzienia): (nazwa celi) (przyczyna) - Komenda umieszczająca gracza w więzieniu z określonymi parametrami. Jeśli nie określimy czasu, domyślny czas będzie -1 (skazany na zawsze). Możesz określić, także powód. Jeśli nie podasz nazwy więzienia, gracz zostanie wtrącony do najbliższego. Można także określić konkretną celę dla więzienia, ale to nie jest konieczne.

/Jailcreate [nazwa więzienia] - Tworzenie nowego więzienia o podanej nazwie.

/Jailcreatecells [nazwa więzienia] - Tworzenie nowej celi

/Jailcreatewe [nazwa więzienia] - Ta komenda służy do stworzenia budynku więzienia. I oczywiście automatycznie tworzy się tam nowe więzienie

/Jaildeletecell [nazwa więzienia] (nazwa celi) - Usuwa celę z danego więzienia

/Jaildeletecells [nazwa więzienia] - Usuwa wszystkie cele z określonego więzienia

/Jaildelete [nazwa więzienia] - Usuwa więzienie

/Jaillistcells [nazwa więzienia] - Lista cel z danego więzienia

/Jaillist - Lista wszystkich więzień

/Jailmute [nazwa więźnia] - Więzień zostaje wyciszony. Nie może nic pisać na chacie

/Jailstatus - Pokazuje status danego więzienia

/Jailstop - Przerywa proces tworzenia więzień oraz cel

/Jailtelein [nazwa więzienia] - Po wpisaniu komendy zostaniemy teleportowani do podanego więzienia

/Jailteleout [nazwa więzienia] - Usuwa punkt teleportu z więzienia

/Jailtransferall [stare więzienie] (nowe więzienie) - Polecenie to spowoduje przeniesienia wszystkich więźniów z jednego więzienia do drugiego

/Jailtransfer [nazwa więźnia] (więzienie docelowe] - Przenosi poszczególnego więźnia do innego więzienia

/Unjail [nazwa więźnia] - Uwalnia więźnia

/Unjailforce - Dzięki temu więzień może przebywać w więzeniu, lae także może używać w nim komend

 

 

JailPay:

 

/Jailpay (ilość) (gracz) - Wpłacasz kaucję za danego więźnia

Ile musimy zapłacić? Jeśli np. więzień ma do odbycia 15 minut kary, musimy zapłacić:

15(15 minut kary)*10=150<br>Więc musimy zapłacić 150 np. $(waluta zależy od serwera) za uwolnienie więźnia.

 

 

Permissions:

Administracja:

jail.command.jailcreate

jail.command.jailcreatecells

jail.command.jaildelete

jail.command.jaildeletecells

jail.command.jail

jail.command.unjail

jail.command.jailtransfer

jail.command.jailtransferall

jail.command.jailcheck

jail.command.jailtelein

jail.command.jailteleout

jail.command.jaillist

jail.command.jaillistcells

jail.command.unjailforce

jail.command.jailclear

jail.command.jailclearforce

jail.command.jailmute

jail.command.jailstop

Gracz:

jail.usercmd.jailstick

jail.usercmd.jailstatus

jail.usercmd.jailpay

Instalacja:

1. Pobieramy plugin Jail - http://www.speedysha...979031/Jail.jar / http://www.virustota...4eb9-1319905268

2. Wrzucamy plugin do folderu /plugins

3. Konfigurujemy Permissions.

4. Uruchamiamy serwer i gramy!

Media:

 

 

 

 

 

W razie jakichkolwiek pytań piszcie :)

1294477714-U1.png

Opublikowano

No, ekstra że wreszcie ktoś ten plugin pokazał bardzo przyda się na serwery RP. Będę zamykać za griefy. :D

@down

A niby na co RPG?? FB? przecież RP to Miasto więc więzienie dodaje więcej realizmu, pozatym na filmiku są 2 wersje, na RP i coś innego. :)

Opublikowano

@UP Nie nadaje się to na RP, bo nie jest zbyt realistyczne.

@TOPIC To nie jest Jail tylko Dungeon... Oczekiwałem krat, spacerniaka, stołówki i klawiszów. Jednak to nie to, mi się nie podoba na jakieś mega średniowieczne serwery to się nadaje, ale na te RP 100% nie.

  • 8 miesięcy temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...