Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[TuT]EasyMetin2 na wszystkie serwery gf


Popielnik

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano (edytowane)

Siemka oto prosty i maly tut jak odpalic em2 na wszystkich serwerach gf czy np : com dk uk itp wiem ze na 3 servery em2 jest ale na pozostale nie dziala :)

no to tak :D

1.Potrzebujemy Easymetin2:

To jest ukryta treść, proszę

2.Teraz wchodzimy do folderu z em2 otwieramy folder cfg a nastepnie notatnikiem plik gamemd5

Zawartos tego pliku powinna wygladac mniej wiecej tak

To jest ukryta treść, proszę

3.Przechodzimy do linijki

To jest ukryta treść, proszę

i zmieniamy nazwe serwera na nasz czyli np jesli gramy na metin2.com linijke zmieniamy na

To jest ukryta treść, proszę

4.Zapisujemy i mam em2 na nasz serwer :)

@edit

sprawdzone dziala all jak nalezy testowane na metin2.com i metin2.dk

Mam nadzieje ze komus pomoglem :D

 

Ps :

Robione na szybko nie ma co sie rozpisywac :)

Jesli taki poradnik juz byl prosze o usuniecie xD

a i moze zdejmiecie mi troszke % warna xD

Edytowane przez Popielnik
Opublikowano

hmm a jeśli serwer ma 2 końcówki np .co.uk ??

to niech wpisze co.uk jeszcze tego nie testowalem nie ma klienta tego serwa ale moze tez wpisac samo uk i zobaczyc czy dziala

Opublikowano

platny to tylko zmiana na inny serwer nie ma zadnych modyfikacji em2 poza zmiana serwera wkoncu ludzie gra na com dk i innych serwerach gf a orginalne em2 jest tylko na pl de i tr

Opublikowano (edytowane)

niedziala mi na plu czemu prosze odp bledy

file:///C:/Documents%20and%20Settings/konrad%20kubala/Pulpit/blad2.bmp

file:///C:/Documents%20and%20Settings/konrad%20kubala/Pulpit/blad1.bmp

te stronki prosze wpisac w przegladarce

Edytowane przez crossfire111
Opublikowano

to nie jest na pl ... tylko na inne servery gf bo na pl masz innego em2

a i jak zobacze te bledy jak nie siedze na twoim pc zdiecie musisz dac na jakis upload np. ifotos.pl imageshack.us

Opublikowano

omg ... easy metin2 jest platny nie odpalisz go teraz free time 17-19 i 8 -10

@edit pozatym to nie temat do spamu ze na pl nie dziala tu jest em2 na serwery gf oprocz pl de i tr

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...