Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Revbot-jak zrobić że bił np. White spidery i tylko je...


Matez

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

1>>>Ustawiam skille, a nie wiem jak zrobić żeby bił tylko te same potwory. I nie umiem ustawic drogi,po której ma chodzić.

 

 

2>>>I jak zrobić żeby- jakby mu sie skończyły poty to żeby wrócił do miasta>>jak to zrobić?

Opublikowano
Zakładka >>Monster<<. Klikam i nic.

 

Hmm no to niewiem gdy ja klikam to sobie wybieram moby

Gargamel – wielki czarnoksiężnik i czarownik od siedmiu boleści. W swej karierze podrywacza umawiał się ze Smerfetką, Sasetką, Bersetką, Bercikiem, Papą Smerfem i Ważniakiem. Ponadto, mieszka sam wraz z kotem i nie posiada, ani prawa jazdy, ani konta bankowego, co daje mu predyspozycje na zostanie prezesem partii politycznej. Mieszka w wielkiej chacie na bagnie, gdzie ciągle knuje straszliwe plany zagłady PO rasy smerfów. Niestety jego wrodzona nieudolność, ciotowatość i kalectwo nie pozwalają mu na odniesienie sukcesu w tej dziedzinie. <3

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

a ja mam promlem jak mialem tego revbotav.1.4.7 to jak zaznaczyc w zakladce monster zeby np bij ongi to dajemy y do attack czy co?moze jako jedyne zostawiamy w attack

da mi ktos konto do privata Andeeri?<<<(((WoW)))>>> z gory thx pisac na pm Link: www.Andeeria.pl
Opublikowano
a ja mam promlem jak mialem tego revbotav.1.4.7 to jak zaznaczyc w zakladce monster zeby np bij ongi to dajemy y do attack czy co?moze jako jedyne zostawiamy w attack

 

@EDIT: juz dziala ta wersja 1.5.2 pomogła:P

da mi ktos konto do privata Andeeri?<<<(((WoW)))>>> z gory thx pisac na pm Link: www.Andeeria.pl
Opublikowano
@EDIT: juz dziala ta wersja 1.5.2 pomogła:P

 

 

Zakładka CONFIG opcja MONSTER SELECT -> tu wybierasz moby do bicia -> a potem zatwierdzasz i działa.

<img src="http://www.zeebler.com/Images/Funny_Pics/images/25.gif" border="0" class="linked-sig-image" /><img src="http://www.zeebler.com/Images/Funny_Pics/images/2.gif" border="0" class="linked-sig-image" /><img src="http://www.zeebler.com/Images/Funny_Pics/images/30.gif" border="0" class="linked-sig-image" />

×
×
  • Dodaj nową pozycję...