Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

CreeperMC|1.8.1|DEDYK|SURV+FB|NO-WL|NO-PREMIUM|24/7|PRZYJAZNY|ZAPRASZAM!


CreeperMinecraf

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Serdecznie zapraszam na serwer Minecraft : CreeperMC ! [Wersja : 1.8.1][bukkit]

 

adresip.png

 

IP serwera - s14.netshoot.pl:25570

 

 

 

teamdz.png

 

Własciciel: MyCreeper

Admin 1: Fofik

 

dodatkoweinfo.png

 

 

CreeperMinecraft - Dedykowany serwer , 24/7 Posiada rózne pluginy, można podawać mi dodatkowe na moim GG : 5009151

po to, aby serwer był jeszcze lepszy ! :)

Potwory : TAK

Zwierzęta : TAK

WhiteList : NIE

Sloty : 10 ( narazie )

Rozgrywka : 45% Survival 55% Freebuild

Premium : NIE

KONKURS NA FORUM SERWERA !

Opublikowano

Co mi się nie podoba

-Spawn

-Drogi z glowstone i dirtu...

-wielka płaska góra obok miasta z piasku i stone -.- robione setem oczywiście

-las to wielki kloc drewna

Co mi się podoba:

-wielkość działek

Nie polecam... Mało atrakcji dla graczy

będzie ci się nudziło...

EXPmIpC.gif

Opublikowano

Co mi się nie podoba

-Spawn

-Drogi z glowstone i dirtu...

-wielka płaska góra obok miasta z piasku i stone -.- robione setem oczywiście

-las to wielki kloc drewna

Co mi się podoba:

-wielkość działek

Nie polecam... Mało atrakcji dla graczy

będzie ci się nudziło...

no wiesz.. nie musi Ci się podobać :) Spawn - Nie musi być wielki bo to tylko SPAWN . drogi są z glowstona a nie z dirtu. Moge poprawić, lecz tylko Tobie się nie podobają :)

" Wielka płaska góra " - była już :) I nie robiona setem :] , las - kloc drewna - z tym się zgodzę :) ,MAŁO ATRAKCJI ? Człowieku ! Grałeś na serwerze bodajże 5 min ! Są atrakcje : Biegi, skoki, zabawa w chowanego, i oczywiscie konkurs na naszym forum ! :)

 

Forum mogę zrobić ;-)

Fajny serwerek masz lubiajke

Dziękuje :) Za forum dostaniesz SuperVIPa :)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...