Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Weapon Hack v1 (AK-47 Gold, Filed Shovel, Red Smoke, Golden D.E)


materix15

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Wepon Hack v1 (AK-47 Gold, Filed Shovel, Red Smoke, Golden D.E) !

 

 

 

 

 

 

2fkquc.png

 

bpebwd.png

 

 

 

 

M16 To AK-47 Gold

 

M700 To AWM CAMO

 

USP To Golden D.E

 

Knife To Filed Shovel

 

Grenade Turn To Red Smoke

 

M700 To AWM CAMO

 

 

 

Scan :

https://www.virustot...d2ba-1319811833

 

Download :

http://www.megaupload.com/?d=NM4W7K8O

 

 

HAK NIE MÓJ !

 

 

 

 

 

LICZE NA LAJKI ; **

 

 

DOSTANE DUŻO LAJK TO DODAM NOWEGO HAKA ;p

x

Opublikowano

materix sam jesteś debilem po prostu nie wiem i juz dam ci zaraz takeigo hak do innej gry że byś do konca życia nie wiedział jak go odpalić "debilu"

Opublikowano

Wrzuciłem sxs.dll do folderu ' crossfire' i włączyłem grę ale nic się nie dzieje . Jak trzeba to odpalić ?

a wyskoczylo ci okienko " CF Weapon Hack" ?

1398258449-U383457.png

Opublikowano

Nie . Po prostu wkleiłem to tam i dalej nic się nie działo .

Ok, w końcu się pokazało to okno ' CF weapon hack ' ale po kilku probach wlaczenia gry . Ale nawet jak to się włącza, to czarne tło jest na całym ekranie i muszę wyłączyć cf'a w menadżerze zadań :/

Opublikowano

Ej ja to wrzuciłem do folderu z Cf i dalej nic wszytko jak było

a to jak uruchomić?

 

Jak ja to zrobiłem:

1.ściągłem

2.wypakowałem do folderu crossfire

3.odpaliłem crossfire

4.wszedłem na moje konto i nic !!

dalej tak sam ja kbło

Opublikowano

Nie . Po prostu wkleiłem to tam i dalej nic się nie działo .

Ok, w końcu się pokazało to okno ' CF weapon hack ' ale po kilku probach wlaczenia gry . Ale nawet jak to się włącza, to czarne tło jest na całym ekranie i muszę wyłączyć cf'a w menadżerze zadań :/

LeJoker mi też się tak robiło jak pojawi się czarne tło naciśnij przycisk Windows na klawiaturze i wyłącz okienko CF Weapon Hack jeśli tego nie wyłączysz gra ci się nie włączy

1398258449-U383457.png

Opublikowano

Czy mi się wydaje czy skutkiem ubocznym tego hacka jest, że wszędzie są red smoke'i ? Bo teraz jak gram to wszędzie je widzę . Czyli wychodzi na to, że ja widzę u innych zwykłe granaty jako red smoke' i ? :/

Opublikowano
a mi x-trap to wykrywa .....

Znaczy, że cheat już wykryty :)

 

Link nie działa :/

Poproś autora tematu, o refresh linku :)

Ale nie wiem,czy się opłaca bo jak wyżej wspomniał, że Xtrap wykrywa

tumblr_nu2fu56gEN1tj1rj6o2_500.png&ehk=7

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...