Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Craft Shad [BEZ WL] [DEDYK] [FB/SV] 100 SLOTOW !


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Przedstawiam Wam Serwer Craft Shad

 

xddyxz.png

 

Serwer jest Survival i FreeBuld

Posiadamy Ogarnięta Administracje

Jest Dużo Plugin'ow

100 Slot'ów !

 

Serwer Stoi na Bardzo Dobrej Maszynie.

Lagi u Nas , Nie ma mowy.

U Nas Jest Miejsce Dla Ciebie.

 

Dane Serwera:

 

IP : 83.242.67.149

TS3 : Chwilowo Niedostępne

 

 

Na serwerze panuje "system monarchii" a o to on:

1.Ród królewski.

-Shad2771,

-Pipel,

2.Lordowie(admini)

3.Mieszkańcy miasta (strefy vipów)

4.inni gracze(Wy)

5.zwyrodnialcy(zagrożeni banem).

5.zwyrodnialcy(zagrożeni banem).

Miasto jest w miarę rozbudowanie, cmentarz jest w mieście i po za nim jeśli ktoś chce mieć tam grób niech da znać adminowi a gracze którzy stracili swój dorobek morze liczyć na pomoc kościelną (ona zależy od darów adminów), na adminie obowiązuje jeszcze kodeks moralny (czyli nie zabijamy po za areną, nie kradniemy,nie spamujemy i tak dalej)Miasto jest w miarę rozbudowane, cmentarz jest w mieście i po za tym jeśli ktoś chce mieć tam grób niech da znać adminowi a gracze którzy stracili swój dorobek mogą liczyć na pomoc kościelną.

 

Radze się pospieszyć bo w Hallowen zaczyna się event w którym będzie bez przerwy noc , będą pojawiać się potwory,będą ukryte monster spawnery . Schowane i Porozrzucane Diamenty oraz unikalne przedmioty (radze szukać w starych fortach i tak dalej), wtedy miasto będzie otwarte i ten kto zbierze wszystkie unikalne przedmioty zostanie vipem .W razie kłopotów proszę pisać na gg.

Kontakt :

GG : 34456175

Ja tylko zrobiłem im reklame

:D

Opublikowano (edytowane)

Hmm serwer całkiem całkiem :D Wejde i zobacze

@edit I like'ne to :D

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Edytowane przez xDising

2mpzq4z.jpg

4vstoh.jpg

2w7p8ud.jpg

157gpkx.jpg

99% ludzi nienormalnych czyta posty z ręką na myszce. Nie zdejmuj ręki, już za późno. :D

Opublikowano

Same minusy

- PVP on w mieście

- You don't have permission do warpów i spawna

- Nie ogarnięty spawn

- Nie ogarnięci admini

Chcesz żebym wymienił więcej? pisz :D

×
×
  • Dodaj nową pozycję...