Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Archiwum][Zlecenie] Prosze o zrobienie Napisu


Kolorowy16

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano (edytowane)

Dołączona grafika

 

Tematyka:Napis na szablon o tematyce counter-strike

Wysokośćheadersxv.png rzeczywista wysokosc 255 px

Szerokość:1600 px

Napis/y: CS-W2P

Kolorystyka:Najlepiej bialy jasne barwy

Dodatkowe informacje od zlecającego:* Prosze o zrobienie napisy CS-W2P na te logo ale zeby ten napisy (CS-W2P) zakryl cs-fenix.pl z gory dziekuje i za pomoca daje ++++ i 5 przez caly tydzien + admina na moim serwerze dozywotnio. Za kazda prace daje +++ i 5 i admina na 1 miesiac chyba ze twoja praca zostanei umieszczona na moim forum wtedy na zawsze admin .

 

<p>

 

<p>

Edytowane przez Kolorowy16

Pomogłem ,Daj Plusa ++

 

 

zakaz umieszczania linków do zewn. stron

Opublikowano

Chyba o takie coś chodziło ^^^

 

1.

vi70fz87ugxyel25je5y.jpg

2.

covjit5541cpdm98g0no.jpg

3.

 

5yxm27pdpc7v0q0ln7k7.jpg

 

 

Photoshop CS5 zrobił swoje :* :) Gdyby co to pisz :)

3 Loga różni je tylko czcionka napisu ,którego chciałeś

0fiz5s7s0sea1k4fzfl.jpg
Opublikowano (edytowane)

Tak tak o takie napisy tylko wlasnie nie moge wyslac wam headeru z realno wielkoscia moze wrzuce go jako plik moze byc ?

 

tutaj jest tak jak powinna byc .

http://www14.speedyshare.com/files/30961501/download/header.png

Edytowane przez Kolorowy16

Pomogłem ,Daj Plusa ++

 

 

zakaz umieszczania linków do zewn. stron

Opublikowano

Po pierwsze- zamykam temat.

Dlaczego? Właśnie do tego jest punkt drugi- to co obaj zrobiliście to jest RIP, czyli taka jakby kradzież czyjejś pracy. Gdyby autor tematu był właścicielem owego headeru to podałby .psd pracy lub .xcf, a tak prosił aby ktoś to zrobił.

 

Znajcie moje dobre serce i Wam dzisiaj odpuszczę, ale następnym razem będę prowadził dochodzenie i dostanie Wam się po warnie + możliwe konsekwencje od osób, które wykonały ów pracę.

Dziękuję, dobranoc.

hih_by_deyroshu-d64eldi.png

@kiedyś Red Wolf 

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...