Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[TUT] Rejestracja na Metin2 (tworzenie postaci)


czkawka

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Rejestracja na Metin2 (tworzenie postaci).

Niejeden z Was zadaje sobie pewnie to pytanie, jak zagrać w metin2, jak zacząć?

1. Pierwszą rzeczą którą trzeba zrobić, jest wejście na stronę

http://metin2.pl

2. Klikamy w "Zarejestruj sie".

rejestracjam.png

 

3. Wypełniamy pola (podajemy poprawny adres email) i akceptujemy warunki:

rejestracjams2.jpg

 

 

Wchodzimy na swojego maila i klikamy w: LINK AKTYWACYJNY

4. Ściągamy grę (klikamy na pobierz).

rejestracjams3.jpg

Minimalne wymagania sprzętowe

OS - Win XP, Win 2000, Win Vista, Win 7

Procesor - Pentium 3 1GHz

Pamięć - 512M

Dysk twardy - 1 GB

Karta graficzna - Karta graficzna posiadająca więcej niż 32MB RAM

Karta dźwiękowa - DirectX 9.0

Myszka - Myszka kompatybilna z Windows

 

5. Teraz logujemy się do gry i tworzymy postać. Klikamy - stwórz.

rejestracjams4.jpg

 

 

6. Wybieramy królestwo!

Żółte = Królestwo Chujno

Niebieskie = Królestwo Jinoo

Czerwone = Królestwo Shinshoo

Wybierz dobrze, (WYBIERASZ DLA WSZYSTKICH POSTACI!).

 

7. Wybieramy nazwę, "rasę" bohatera którym będziemy grać, jego wygląd.

"RASY:" Wojownik, Ninja, Szaman, Sura

Gdy już wszystko wybierzemy, klikamy - Utwórz.

Opublikowano

Yyyy.. Kto nie umie sie zarejestrowac i pobrac gre.

Wedlug mnie zbedny Tut no ale coz.

Ladnie opisales, img sa, troche wieksza czcionka;)

A po utworzeniu postaci co dalej?

Opisalbys troche gre jeszcze.

Opublikowano

TuTek moim zdaniem zbędny, w 2007 jak się rejestrowałem, to rejestracja i download były dla mnie widoczne, lecz rozgrywka w grze nie była dla mnie jasna ^^

No ale na MPC większość tematów jest już wytłumaczonych, więc lipa trochę.

Łap tego P l u s a N o w e j G e n a c j i, na zachętę :)

nie ma mnie tu

Opublikowano

nie no ja jak 1x zaczolem grac w Metin2 zarejestrowalem sie i pobralem gre gdy zainstalowalem chcialem sie zalogowac ale nie moglem wiec czekalem na kuzyna az mi pomoze a musialem akceptowac e-mail xDD mysle ze ten tutek pomoze takim jak ja ;D

 

Pozdrawiam , Lubie to :)

Opublikowano

Jeżeli ktoś umie czytać to bez problemu się zarejestruje i stworzyć postać ; ) .

sygnatura_rshwqqs.jpg

Sygna by Shuck

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...