Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Szukam] FishBot do Metin2PL. Testowany i działąjący w 100% !


insid1e

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Elo elo

 

szukam fishbota na Metin2PL .

 

niestety M2fish 4.0 nie działa .. :D

 

więc prosze o linka do jakiegoś AKTUALNIE DZIAŁAJĄCEGO PO DZISIEJSZEJ AKTUALIZACJI fish bota ..

 

do tego fb proszę również o czasy wędek + blokada HS .

 

 

 

 

pozdr. Za pomoc Lubie to + 5

Czekam na

 

Pliki by Badar !!

:)

Opublikowano

FishBoty Na Pl'a

 

 

http://www.mpcforum.pl/topic/427623-tutdl-m2fish-angelbot-40/
http://www.mpcforum.pl/topic/253208-downloadfishbotblok-hscpu-limit-a-to-wszystko-dziala-na-pl/
http://www.mpcforum.pl/topic/276605-dltutm2fish-by-erpel-304-fb-na-3-postaciach/


5wjdsg.jpg



To życie ziomek jeszcze nie raz Cie kopnie ważne by wstać i nie obsrać się w spodnie


Opublikowano

hm czekam na takie fb co testowaliście i działają wam NAWET DZISIAJ . Nie dawajclie linków do fb które wam działały miesiąc temu -.-

Czekam na

 

Pliki by Badar !!

:)

Opublikowano

nom działa mi m2fish od erpela , lecz nie znam czasów wędek .. ustawiam 2850 i 4000 (mam wędke +1)

 

co sie dzieje ? pozmieniali czasy żeby nie było fb ?

Czekam na

 

Pliki by Badar !!

:)

Opublikowano

Ja znów może zacznę grać w MT2 niech ktoś mi poda działającego fishbota, takiego przez którego nie wyłapię bana i bloka HS. Dzięki za pomoc.

951841430649214321545.png

 

Day after day.

 

Opublikowano

up nie sprawdzałes to sie nie wypowiadaj .. działa kamer mod, działa fb erpela 4.0 (m2fish) więc .. tylko na czasy trzeba czekac

Czekam na

 

Pliki by Badar !!

:)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...