Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Nowozalożony Dedyk SWEETMINE [FB] [WL OFF]10slotow[narazie] EVENTY :)KLIKAJ


WTF22

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

SIEMKA PRZEDSTAWIE WAM W SKRUCIE MOJ NOWY SERVER DEDYK KTORY ZOSTAL OTWARTY DZIS :

 

SERVER FB

WHITELIST OFF

MOBY:ON

PVP:OFF

ZWIERZETA : ON

PLUGINY: WORDGUARD,WORDEDIT,ICONOMYCESTSHOP ITP PLUGINOW JEST OKOLO 30

EVENTY NA SERVIE BEDA SIE ODBYWAC CODZIENNIE O 16 I 19 GODZINIE , BEDA TO EVENTY OWCZE GORNICZE I WOJOWNICZE

ZARABIA SIE KASKE NA SERVIE POPRZEZ ZBIERANIE SUROWCOW I SPRZEDAWANIE ICH W SKLEPIE

DZIALKA KOSZTUJE DZISIAJ Z OKAZJI OTWARCIA O 50% TANIEJ NIZ NORMALNIE I PIERWSZA OSOBA CO WEJDZIE NA SERVA MA DZIALKE ZA DARMO

MIASTO JEST NADAL W BUDOWIE WIEC POSZUKUJE KANDYDATOW NA KIDMODOW ZEBY POMOGLI W ROZBUDOWANIU MIASTA

WIEC SKLADAJCIE PODANIA TU NA DOLE A TO JEST WZOR NA PODANIE :

IMIE:

WIEK:

ILE GRAM W MC:

JAK CZESTO JESTEM NA KOMPIE:

DOSWIADCZENIE W BUDOWANIU :

ZNAM KOMENDY KIDMODA :

.............................................................................................................................................................................................................................................................................................

NA SERVIE JEST MOZLIWOSC KUPNA VIPA ZA JEDYNE 8ZL SMSEM INFO NA SERVIE !

POZDRAWIAM :D IP : s6.netshoot.pl:25568

Opublikowano (edytowane)

To w koncu Wl off czy on -.-

Edit: Już jest Ip

Edytowane przez Barto9

Daj Plusa nie żałuj.

wqdz690429546a.GIFPiszę poprawnie po polsku.

Opublikowano

ok masz km tylko w permissions cos duplo i nie bedzie widac ale jutro to naprawie . wiec dzisiaj juz ci wpisze i jak bedziesz mogl to podaj nick w minecraft i wejdz za 5min bo restart bedzie

×
×
  • Dodaj nową pozycję...