Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[TuT][Mini]Jak dobrze walczyć na noże!


nexores2

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

SPOSÓB 2:

1.Podbiegasz do przeciwnika.

2."Wskakujesz" na niego uderzając mu w głowę.

 

SPOSÓB 3:

1.Podbiegasz do przeciwnika.

2.Kucasz i uderzasz.

 

HAHAHa, gorszego kretynizmu nie widziały moje oczy. OMG.

Jak chcesz komuś na głowę wskoczyć jak on stoi?

To pytanie nr. 1, a teraz pytanie nr. 2:

Jak podbiegniesz do przeciwnika, kucniesz i uderzysz, to myślisz, że on Cię nie zabije?

 

Właśnie, Twój przeciwnik ma 80% więcej szans, ponieważ głowę mu wystawiasz.

jjwxlXl.jpg

Sygna by

Nathalie <3

Opublikowano

HAHAHa, gorszego kretynizmu nie widziały moje oczy. OMG.

Jak chcesz komuś na głowę wskoczyć jak on stoi?

To pytanie nr. 1, a teraz pytanie nr. 2:

Jak podbiegniesz do przeciwnika, kucniesz i uderzysz, to myślisz, że on Cię nie zabije?

 

Właśnie, Twój przeciwnik ma 80% więcej szans, ponieważ głowę mu wystawiasz.

po 1. "wskakujesz" czyli podskakujesz a jak napisałeś "ponieważ głowę mu wystawiasz." po 2 "kucniesz i uderzysz, to myślisz, że on Cię nie zabije?" właśnie chodzi o to ,że on ci walnie 65 ,a ty mu 75 ,a to jest różnica...

Opublikowano

Wyjdź chłopcze.. Te sposoby są durne. Naprawdę..

W nogi zabierasz 45 HP tak dla jasności.

sygnaj.png

We live, as we dream - alone — Joseph Conrad

N/W

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...