Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

jak rozsławić kanał na youtube


Mrkaczy

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Niedługo powinien pojawić się system filmów na MPC, tak jak w starej wersji. Po prostu nagrywaj, wrzucaj, na pewno grono widzów się powiększy.

y5r5.png

Opublikowano

duzo ludzi oglada Let's playe z mc moze zrob o filmiki o budowaniu itp mi się akurad to podoba ;>

może zaczne twoje oglądac

Powodzenia . !

Opublikowano

Na pewno nie nagrywaj LP z minecrafta.

Bądź oryginalny, i nagraj coś innego niż MC.

Bo na MC już na pewno nie zdobędziesz dużej popularności.

Zrób LP z cryssisa, Mafi 2 lub czegoś takiego.

Ludzie już nie subskrybują nowy let's playerów.

Rób GP z czego innego, jeśli chcesz coś zyskać :)

 

 

Opublikowano

Rozumiem ale jak nagrywałem sam let's play to było monotone i nudne a jak nagrywam z kimś to jest ciekawże [przynajmniej moim zdaniem] może wy znacie jakieś fajne gry które są siekawe i można pograć na multi ??

Opublikowano

Ta, bo ty kurwa myślisz, że ktoś ogląda takie let's playe -.-

Nie kręć takiego czegoś. Nie "rozsławisz" go tak.

 

@EDIT

Nagrywaj batlefielda 3, ja go kupiłem i chyba tak zrobię ;)


Masz jakiś problem bądź pytanie dotyczące komputera? Napisz do mnie, a postaram się ci pomóc.

Opublikowano

NFS:W - może nie za bardzo Let's Playe, ale jakieś tutki, ciekawe wyścigi, pościgi... ;)

Terraria - nie wiem, nie grałem, ale widziałem LP na yt i wyglądają ciekawie.

GTA IV - twoja twórczość...

a7a3b8122182356e.png.8036b3d7be84292c9ea465f2360fa784.png

Opublikowano

Sproboj przekonac jjay jokera lub Ctsg zeby razem z tb kręcili:P jak ci sie uda bede twojim stalym widzem:P

Hosting Dedykowanych i Vps serwerow do kazdej gry/programu i strony WWW i domeny za bardzo niska cene...

KONTAKT:

gg:2640546

aevers.com

Opublikowano

Sproboj przekonac jjay jokera lub Ctsg zeby razem z tb kręcili:P jak ci sie uda bede twojim stalym widzem:P

no ja bym chciał bardzo ale to nie ja decyduje tylko oni , a oni pewnie nie interesują się takimi ludźmi jak ja lub mój kumpel którym nagrywam lp zemną ale warto spróbować ale i tak pewnie jjay czy CTSG nie odpowiedzą jak bym wysłał wiadomość :unsure:
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...