Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Info]Combat Arms na urządzenia przenośne


Enzil

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Może było, może nie ;)

Dawno nie przeglądałem tutaj tematów.

 

Nexon zamierza wydać grę Combat Arms Zombies na urządzenia przenośne. Gra będzie polegać na teamowym zabijaniu zombie (jak widać na razie tylko fireteamy, ale może się rozrośnie
:)
).

CAZ będzie chodzić na silniku Unreal Engine 3, będziemy mieli do dyspozycji te same bronie co w oryginale i najprawdopodobniej będzie pozbawiona możliwości haxowania (na IPhone byłoby to trochę trudne
;)
). Zapraszam do oglądania i komentowania.

 

 

 

1364561328-U384748.png


sygna by b4rt4z


Opublikowano

To by było zajefajne:

-stypa na lekcji

- ty wyciągasz fona i napieprzasz w CA ! <epic> ;D

dópa!

 

 

Rejestracja: 29 sty 2010

 

Opublikowano

Ta dziś Len. mi wysłał z tym trailer.

Podobno na silniku UT3 kox.

Ale na phonie ??

Ciekawe jak bd to wyglądać.

Opublikowano

Pytanko psp by spełniało wymogi?? Wiem że nic nie wiadomo ale ktoś mógłby powiedzieć jakie są szanse.! ;d

W GRZE NICK JERNEY LUB JOHNMCCLANE

Opublikowano
Pytanko psp by spełniało wymogi?? Wiem że nic nie wiadomo ale ktoś mógłby powiedzieć jakie są szanse.! ;d

Może.

Bo patrz jak ma być UT3 silnik to nie jakiś shit.

Więc na phonie chyba ledwo bd działać to na PSP jest szansa że bd chodzić (raczej[na moje rozumowanie ;D])\

 

@Up Ja mam Iphona ;D I bym cisnoł w to...no ale pewnie nie bd działać.

Wkurwie się jak bd jakieś patche do pobrania <3

Opublikowano

teraz wierzmy że bedzie na adroida :P I oby bylo tak samo jak na oryginale (chodzi o lvle, gp, sklep) i żeby było też przez neta <3 Ale by było zejebiscie grać sobie na fonie w CA :P

Powstałby pewnie poddział o tej grze :P

Opublikowano

Nie umieją zapanować nad combatem a zamierzają takie coś robić niech lepiej się zajmą bugami na mapach, lagami i innymi błędami tej gry...

76561198090890807.png

Opublikowano

Enzil zapomniał dodać że gra będzie na razie dostępna tylko na iOS, androidy oraz inne systemy na dzień dzisiejszy mogą pomarzyć.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...