Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Inne] Coś dużego w niedługim czasie ..


_Quake_

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Skąd te info? Gdy ujrzałem dziś admina na mapce, od razu pomyślałem że coś sie ma wydarzyć. Dużego. Patrze po serwerach testowych, a na test2 wersja gry 5.6. Prawdopodobnie głoszę to pierwszy (^^)

Macie dowód niedowiarki, klikamy prawym i mamy wersje:

http://test2.darkorbit.pl/spacemap/main.swf

Może wreszcie wprowadzą ukrytą umiejętność Hightecha, albo nową firmę która też jest w kodzie ukryta

Opublikowano

Co, to mają być 4 firmy? :D. Teraz wszyscy pozmieniają na tą nową jak wyjdzie xD. Kiedyś miała być 3 gala i co? Będzie :P?

 

3 gala to były tylko wymysły graczy, lub jakieś skromne wymysły developerów

A nie sorki z tą 4 firmą, nie ma jej w kodzie (przynajmniej w xml'ach) ale gdzieś widziałem jakąś baze różową :D

Wejdzie też wersja 3.2 gg ale nic na oko nie ma nowego

Opublikowano

Jest już 5.15. Widać, że ostro biorą się do roboty.

@edit: A oto co ma się pojawić nowego w HT:

 

clinging_impulse_drone

Z tego co widać ma być coś dla dronów. Jeśli znajdę coś więcej to napisze.

Opublikowano

A gdyby tak zrobic program w stylu old lasers, aby podmienial main.swf z test2, na nasz serwer ( np. pl1, int1, itd. ) :P

Ciekawie by bylo xD

 

Nie się zalogować z tą wersją z test2 na mapkę :/

azhh.jpg

I tak cały czas jest, nawet Połącz ponownie/logout nie wywala

Opublikowano

Tak nie zrobisz. Z Quakiem dawno tego próbowaliśmy. Trzeba takim programem jak do laserów podmienić. Linki są akceptowane tylko z określonej listy(crossdomain.xml)

I wgrali jakieś zabezpieczenie nowe ;/

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...