Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[24/7][Dedykowany][RP][SUR] DestinyCraft - Świat w którym wyobraźnia ma znaczenie


keram

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano (edytowane)

Poszukuję osobę potrafiącą skonfigurować pVpArene

 

adresip.png

46.4.121.147:25730

Whitelist : OFF

Jeśli z jakiś przyczyn nie możecie wejść na serwer napisz do mnie sms a ja postaram się to naprawićbiggrin.gif

Mój nr telefonu to: 725504238 (pisz tylko sms)

 

czasonline.png

1309167643R13fzU.jpg

Admini mają też swoje życie prywatne wiec nie są oni cały czas online, z uwagi na to proszę się nie złościć po godzinę 15 jakiś admin napewno się pojawi

 

dodatkoweinfo.png

Monsters : OFF

Animals : ON

TS3:188.116.52.183 ( w zakładce MineCraft znajdź DestinyCraft)

Typ freebuild

Pluginy:

Warp0r, iChat, WordGuard, LigingBuilding, CraftBukkitUpToDate, FalseBookExtra, CommonBook, IpGet, FalseBookIC, FalseBookCore, IConomy, IConomyChestShop, permissions, FalsebookBlock, FalseBookChat, FalseBookCart, SawnMob, WordEdit, MagicCarpet, PvpToggle, LWC, KiwiAdmin, AutoMessage, HelpPages, xAutch, PermissionsSql, Citizens, Jobs.

 

 

screenshotyw.png

 

20111013163740.th.png

20111013163709.th.png

20111013163706.th.png

20111013163656o.th.png

20111013163409.th.png

20111013163357.th.png

20111013163252.th.png

20111013163232.th.png

20111013163150.th.png

20111013163006.th.png

20111013162949.th.png

20111013162935.th.png

20111013162705.th.png

20111013162312.th.png

20111013162225.th.png

 

 

teamdz.png

Keram

Korendan

KaszkaManna

Restin

Edytowane przez keram
Opublikowano

Mamy zamiar wprowadzenia płatnej gry na tym serwerze, stawka jeszcze nie jest wiadoma ale mamy takie plany, nie wiemy też kiedy to w prowadzimy, konta zakmnknie się w kololicy 5zł, patność sms lub paypal

Opublikowano

Nie polecam działki nikt ci nieda bo trzeba pisać na forum o działke jak dla mnie totalny bezsens

No trzeba się trochę wysilić a to jest nasze zabezpieczenie przed osobami nudzącymi się i wchodzącymi kilkudziesięcioma kontami, a potem działki stoją puste

 

Od dziś wprowadzamy płatne działki koszt 1 działki to 1zł+Vat, płatność sms więc nie będzie to duże utrudnienie

Opublikowano

płatne działki wycofaj to stracisz graczy.. nie każdy chce wydawać pieniędzy.. pierwsza darmowa.. druga większa np. może być za sms.. ja zamiast placic złotówki wolałbym zagrać na innym serwerze ,bo są serwery gdzie działke dostane za darmo... :))

 

A tak wgl. fajnie ,że używacie mojej mapki :)) może wejdę i zobaczę jak rozkwita ona

 

 

 

@edit

 

zagrałem i już wiem ,ze administrator to totalne dziecko.. wmawia mi ,że budował mape rok lecz dużo budowli jest z moch save i on mówi ,ze to są jego i to sa prawa autorskie

 

Proszę dostałem bana prawa autorskie:

 

 

j8pzdk4b9ahvxjsgibq.jpg

 

 

 

a tu moje save...

To jest ukryta treść, proszę

 

porównajcie je ze zdjęciami serwera xD i oni niby rok budowali mape...i ban za darmo ^^

0fiz5s7s0sea1k4fzfl.jpg
Opublikowano

Nie kłam że rok bo nikt nie powiedział że rok, a poza tym admin to nie dziecko! I są najwyżej 2-3 budowle z tej mapki resztę budowaliśmy sami a poza tym dziwne że masz nick "Tulek" a mapka to "Miasteczko Soinika" ale spoko

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...