Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Tut] Poradnik dla nowych - jobs/serwery itp


raxso123

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano (edytowane)

Witam w moim pierwszym poradniku dla "Nowych Graczy" w CombatArms EU chcem wytłumaczyć Nowym co i jak i żeby nie motali się to zaprezentuje wam:

-Jobs (tzw. misje i za nie się dostaje nagrody)

-Mody

-Servery

-Gun Emporium

no to zaczynam:

1.Jobs

 

 

 

 

(ja mam już wykonane)

-zółty - co trzeba zrobić

-fioletowy - nagroda

-niebieski - czy już są wykonane/niewykonane i jeśli sie już zrobiło to co tam pisze to tam można odebrać nagrode

2.Mody

http://img38.imagesh...33/60487853.png

-Elimination - normalna walka typu jak ktoś cie zabije odradzasz sie na nowo

-Elimination Pro - jak padniesz to musisz czekać aż wszyscy z twojej drużyny padną albo padną przeciwnicy

-Search & Destroy - (tzw. znajdz i zniszcz)

-Fireteam - bitwa ludzie na zombie

-One Man Army - każdy na każdego

-Capture the flag - bitwa o flagi ty zabierasz flage innej drużynie i musisz ją przenieść do swojej flagi

-Spy Hund - jak zdobędziesz 5 kwadratów to zmienisz sie w Spy i zamiast swoich broni będziesz miał bazuke,miotacz ognia,mingun

-Quarantine Regen - to coś jak zabawa "berek braci" ale można zabić zombie zwykle mają po 350,250,225,150 HP

-Last Man Standing - trzeba zabić wszystkich ale uważać żeby nikt ciebie nie zabił

-Bombing Run - trzeba podłożyć bombe albo osłaniać zeby nie zaplantowali

-Seize and Secure - trzeba przejąć punkt kontrolny i trzeba chronić go przez 2min

-Hired Guns - twoja drużyna musi zdobyć jak największą ilość złotych sztabek (jest ich 80)

3.Servery

Winchester [Recruit] - mogą tu wchodzić tylko małe lvl max ranga RCT

Rec Rules [super Soldiers] - tu można zrobić roma co są skrzynki i można dostać jakąś moc np. można być Spy albo zombie ale ta moc trwa mało

Alpha [All] -tu może wchodzić każdy i robić romy z każdym modem ale nie można zrobić takich umiejętności jak w Rec Rules serverze

Bravo [All] - to samo co na Alpha

Charlie [All] - to samo co na Alpha

Delta [Casual] - tu mogą wchodzić z rangą minimum PVT a max GOA i k/d (ratio) poniżej 0.90

Victor [Elite] - tu jest rom dla graczy z rangą minimum SFC a max GOA

Bull Terrier [Clan] - server tylko dla clanów można tam robić wojny clanów robisz roma i pisze w nazwie nick swoijego clani i spacje i czekasz aż jakiś clan nie wejdzie

Platinum [black Market] - tu niestety mogą wchodzić gracze co zakupili NX-y

Foxtrot [Fireteam Only] - server tylko na romy z zombie mod

 

4.Gun Emporium

http://img3.imagesha...54/26090693.png

-niebieski- (Forge) można tam zmienić broń na inną ale trzeba mieć potrzebne żeczy

-czerwony- (Customize) tam sie dodaje dodatki do broni ale trzeba mieć "Customization Parts" (czerwone skrzynki)

-zielony- (Jobs) misje

A)Forge

http://img716.images...69/85599488.png

niebieski - tam wybieramy broń która ma ma być zrobiona na inną ale tylko wybrane można

czerwony - tam leży broń którą wybraliśmy

brązowy - tam leży broń na którą możemy uleprzyć naszą

zielony - wymagane żeczy do uleprzenia

różowy - tym akceptujemy uleprzanie

żółte - ile tego potrzeba

B)Cuztomize

http://img593.images...17/27070565.png

żółty - teraźniejsze uzbrojenie broni

czerwony - broń którą możemy uleprzyć

niebieski - co potrzebujemy

zielony - broń uleprzana

fioletowy - level (1,2,3) uzbrojenia dodawanego

różowy - co chcemy dodać

biały - wybieramy broń którą chcemy uleprzyć

brązowy - % na ile może wejść uzbrojenie i można dodać GP aby % były wiekrze

c)Jobs

http://img268.images...18/81858680.png

czerwony - % ile mamy wykonanej misji i jest 12 misji na bronie a można wybrać 1

zielony - co potrzebujemy do wykonania misji

żółty - co dostaniemy za misje

niebieski - tu jest pokazane czy to jest misja z nagrodom broni/innej żeczy

fioletowy - tam jak sie już ma 100% misji akceptujemy

brązowy - możemy anulować misje

 

 

Narazie tylko tyle piszcie jak coś dodać albo zedytować (LICZE NA +)

Edytowane przez raxso123
Opublikowano

no wiem że nie jest taki duży ale będę dodawał to i owo a tak przy okazji to możecie napisać co mogę jeszcze napisać postaram się żeby to tu było :D

Specjalista
Opublikowano

no to opisz z grubsza gun emporium tak na "chłopski rozum" i daj linka do tematu Pieca (chyba) o GE

pomogłem? wejdź tu i kliknij: pajacyk.pl

jak nie to też kliknij

 

Moderatorze!

Codziennie z głodu ginie jeden troll, nie bądź obojętny i już dziś nakarm trolla warnem :)

Opublikowano

dokładnie... Wszystko juz jest a Ty to zgarnałes i to jeszcze w cholernie chaotyczny sposób ze nawet nie chce mi się na to patrzeć. Dajecie jakies piździoczne kolory i myslicie że bedziecie fajni oO To tylko pogarsza efekt końcowy...

sygnatura_old.png
 

| 2x Kidmod | Exmoderator | ExMPC Media Team | 3x Combat Arms Private | Banned | ExMPC Modder Team | Blue Member |

Opublikowano

To taki spis w kupie wszystkiego co było ^.- Temat o gun emporium jest joby kazdy ogarnia.Opis serverow i opis w jedym zdaniu co to fireteam itp nie robia na mnie wrazenia..

+ za checi

 

/Juz mogles dodac ten prefiks [Tut]

681731482015096381754.png


Czytaj uważnie, masz Boga na linii.


 

Opublikowano (edytowane)

Również ; Sprawdzić,zatwierdzić,odebrać nagrodę można na tak zwanym ,, Plusie '' a dokładniej ,, Character Inforamtion + ''

 

 

 

79443344866108412970.png

 

Klikamy na plusik i dalej kierujemy się screnami od autora. ;>

Edytowane przez SIRPEANUTS

zv669_sipeantus.png

  • 2 lata później...
Opublikowano

Screeny wygasłe, ale zaktualizujemy ten poradnik. Kosz

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...