Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Cs-Wyzima [32GB RAM] [100MB/S] [MO'Creatures] [ModPack] [No-Lags] [PvP - On-Off] [N1 Serwer]


fcfsadfvadv

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

lewusek.png

minecraft.png

b_350_20_FF371F_000000_B1F115_EC3C3C.png

1233l.gifNazwa serwera: RPG & 4FUN

1233l.gifIP serwera: s13.netshoot.pl:25566 Lub 89.231.6.85:25566

1233l.gifForum www: Kliknij Tutaj!

1233l.gifTyp serwera: Premium/Non-premium

1233l.gifTyp rozgrywki: RPG & 4FUN

1233l.gifIlosc slotów: 26

1233l.gifGodziny up time: 24/7

1233l.gifHosting Serwera: @ NetShoot.Pl

1233l.gifRekrutacja na admina: [ON]

 

 

cs.png

b_350_20_FF371F_000000_B1F115_EC3C3C.png

1233l.gifNazwa serwera: JailBreak

1233l.gifIP serwera: 78.46.58.205:27019

1233l.gifForum www: Kliknij Tutaj!

1233l.gifTyp serwera: Steam/NonSteam

1233l.gifTyp rozgrywki: JailBreak

1233l.gifIlosc slotów: 16

1233l.gifGodziny up time: 24/7

1233l.gifHosting Serwera: @ NetShoot.Pl

1233l.gifCzas mapy: 25 minut

1233l.gifCzas rundy: 4 minuty

1233l.gifRekrutacja na admina: [ON]

 

 

nabor.png

zaprazamy.png

Opublikowano (edytowane)

Nawet fajny server ;]

 

 

// spam

Edytowane przez MrJazor

Posty - 25, 50, 100, 150, 200, 300, 400, 500, 600, 700, 800, 900, 1000, 1300, 1500, 2000.

Opublikowano

średni serwer często lag łapie i chamstwo graczy nie zna granic ... ja się pytam "Jak zacząć grę na waszym serwie ?" a gracze do mnie "Wyp*****laj jak nie umiesz grać !!!" ... to psuje klimat gry !

mca.png

 

mca.png

 

Pomogłem ? Kliknij w pajacyka na stronie :

 

 

to Cię nic nie kosztuje a pomaga ! Zbieram -- !

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Witam

 

Nie polecam serwera, dla prawdziwych graczy.

Pierwsze co mnie uraczyło to porządna maszyna, co się okazuje jest kłamstwem, bo założyciel serwera Selex stwierdził, że maszyna ma 2GB. 66slotow i co gorsza... 50 pluginow ! Wynik=LAGI.

Administracja serwera uważa, że jest to serwer RPG... Nie ma na nim PvP, nie ma potworów, nie ma netheru... Sklep byle jaki. Ciężko zarobić pieniądze.

Momentami ciężko zastać kogoś z administracji do tego co niektórzy są bardzo "oporni" co do pomagania graczom.

Ogólnie klapa... Możecie sprawdzić, lecz zaiste nie polecam tego serwera. Straciłem tylko 3dni.

 

Pozdrawiam

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...