Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[TuT] (Skrypt) Doładowanie SM przez strone + funkcje !


SϒS™

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Cześć. Mam dla was mały skrypcik ,leżał u mnie na dysku ,więc wam go daje =)

Skrypt polega na tym ,że doładowuje Smocze Monety do konta gracza , wczytując z card ,blokuje te które użyjemy

ale to w opisach funkcji :P

Oczywiście skrypt czyta kody z card ;x

Tutaaj macie skrypt ; Skrypt jest stworzony przez Adiego13089 On go nie potrzebuje ani ja dlatego go daje..

 

<?php
if(isset($_POST['sprawdz'])){
//tutaj kod sprawdzania kodu ; D
$kod = trim(addslashes(mysql_real_escape_string($_POST['kod'])));
if($kod==''){
echo"Podaj kod<br />";
}else{
//tutaj gdy pole nie jest puste
//dalsze instrukcje 
//mysql_connect("localhost", "root", "passy");
mysql_select_db("playerxd");

$q=mysql_query("SELECT * FROM `card` WHERE no='".$kod."' LIMIT 1");
$q2=mysql_fetch_array($q);

if($q>0){
$cash = $q2['cash'];
//tutaj instrukcje gdy znaleziono kod 
if($q2['lock']==1){
echo "Kod zostal juz wykorzystany !<br />";
}else{
//tutaj gdy kod jest dobry i nie zostal wykorzystany
// dalsza częsc kodu 
mysql_select_db("account");
$login=$_SESSION['login']; // TUTAJ MUSIMY USTAWIĆ ZMIENNĄ DLA SESJI LOOGINU / USERA
$ilosc_monet=$cash;
$query="UPDATE account SET coins=coins+$cash WHERE login='".$login."'";
$dodaj=mysql_query($query);
if($dodaj>0){
//
mysql_select_db("player");
$lock1=mysql_query("UPDATE `card` SET `lock`='1' WHERE `no`='".$kod."'");
if($lock1){
echo"Dodano pomyślnie ".$cash." monet.<br />";
}else{
mysql_select_db("account");
mysql_query("UPDATE `account` SET `coins`=coins-$cash WHERE `login`='".$login."'");
echo" Nie dodano error 1<br />";
}
//
}else{
echo" Nie dodano error 2<br />";
}
}
}else{
echo"Kod jest nieprawidlowy.<br />";
}

}
}
?>
<form action="" method="POST">
KOD: <input type="text" name="kod" /><br />
<input type="submit" name="sprawdz" value="Wykorzystaj kod!" />
</form>

 

Teraz trochę na temat funkcji jakie są w skrypcie :

1.Automatyczne zmienianie lock'a z 0 na 1 po użyciu kodu (właśnie tego nie mial nevrast przez co mial wpadke:P)

$q=mysql_query("SELECT * FROM `card` WHERE no='".$kod."' LIMIT 1");

2.Wszystko to co potrzeba wyczytacie ze skryptu :D Skrypt bez dziur ; )

Polubcie to !

Więcej straci ten co to wszystko liczy...

Wigilia 24 Grudnia 2011 ROK SϒS™ Obchodzi 14 Wigilię w Swoim Życiu..

Życzę wszystkim wesołych,pogodnych świąt ,tym czasem ja kończę zabawę w forumowanie i idę

z D&G'em polować na łanie =)

Opublikowano

ta, tylko ten poprawiony

Więcej straci ten co to wszystko liczy...

Wigilia 24 Grudnia 2011 ROK SϒS™ Obchodzi 14 Wigilię w Swoim Życiu..

Życzę wszystkim wesołych,pogodnych świąt ,tym czasem ja kończę zabawę w forumowanie i idę

z D&G'em polować na łanie =)

Opublikowano

Cześć. Mam dla was mały skrypcik ,leżał u mnie na dysku ,więc wam go daje =)

Skrypt polega na tym ,że doładowuje Smocze Monety do konta gracza , wczytując z card ,blokuje te które użyjemy

ale to w opisach funkcji :P

Oczywiście skrypt czyta kody z card ;x

Tutaaj macie skrypt ; Skrypt jest stworzony przez Adiego13089 On go nie potrzebuje ani ja dlatego go daje..

 

<?php
if(isset($_POST['sprawdz'])){
//tutaj kod sprawdzania kodu ; D
$kod = trim(addslashes(mysql_real_escape_string($_POST['kod'])));
if($kod==''){
echo"Podaj kod<br />";
}else{
//tutaj gdy pole nie jest puste
//dalsze instrukcje 
//mysql_connect("localhost", "root", "passy");
mysql_select_db("playerxd");

$q=mysql_query("SELECT * FROM `card` WHERE no='".$kod."' LIMIT 1");
$q2=mysql_fetch_array($q);

if($q>0){
$cash = $q2['cash'];
//tutaj instrukcje gdy znaleziono kod 
if($q2['lock']==1){
echo "Kod zostal juz wykorzystany !<br />";
}else{
//tutaj gdy kod jest dobry i nie zostal wykorzystany
// dalsza częsc kodu 
mysql_select_db("account");
$login=$_SESSION['login']; // TUTAJ MUSIMY USTAWIĆ ZMIENNĄ DLA SESJI LOOGINU / USERA
$ilosc_monet=$cash;
$query="UPDATE account SET coins=coins+$cash WHERE login='".$login."'";
$dodaj=mysql_query($query);
if($dodaj>0){
//
mysql_select_db("player");
$lock1=mysql_query("UPDATE `card` SET `lock`='1' WHERE `no`='".$kod."'");
if($lock1){
echo"Dodano pomyślnie ".$cash." monet.<br />";
}else{
mysql_select_db("account");
mysql_query("UPDATE `account` SET `coins`=coins-$cash WHERE `login`='".$login."'");
echo" Nie dodano error 1<br />";
}
//
}else{
echo" Nie dodano error 2<br />";
}
}
}else{
echo"Kod jest nieprawidlowy.<br />";
}

}
}
?>
<form action="" method="POST">
KOD: <input type="text" name="kod" /><br />
<input type="submit" name="sprawdz" value="Wykorzystaj kod!" />
</form>

 

Teraz trochę na temat funkcji jakie są w skrypcie :

1.Automatyczne zmienianie lock'a z 0 na 1 po użyciu kodu (właśnie tego nie mial nevrast przez co mial wpadke:P)

$q=mysql_query("SELECT * FROM `card` WHERE no='".$kod."' LIMIT 1");

2.Wszystko to co potrzeba wyczytacie ze skryptu :D Skrypt bez dziur ; )

Polubcie to !

 

 

Zajebiście zaraz Sprawdzę czy działa ;P "Like " ;D

Wnet :

Opublikowano

Nie musisz na wszelki wypadek zapisywać nie usunę przecie tego :P

Więcej straci ten co to wszystko liczy...

Wigilia 24 Grudnia 2011 ROK SϒS™ Obchodzi 14 Wigilię w Swoim Życiu..

Życzę wszystkim wesołych,pogodnych świąt ,tym czasem ja kończę zabawę w forumowanie i idę

z D&G'em polować na łanie =)

Opublikowano

.Automatyczne zmienianie lock'a z 0 na 1 po użyciu kodu (właśnie tego nie mial nevrast przez co mial wpadke:P)

 

 

Nie e , myśmy nie mieli takiego gównianego skryptu , nikt o zdrowym umyśle nie trzyma kodów w bazie, tylko sprawdza je za pomocą curla do dotpay, a kody są generowane na bieżąco i automatycznie blokowane. Wpadke mieliśmy przez brak jednego ' , czego na początku nie zauważyliśmy

 

 

// Ależ moje kochanie ;* Przecież ja się nie gniewam tylko chciałbym sprostować sytuację <3 łap wubszczaka na zgodę <3

Saying Java is good because it works on all operating systems is like saying anal sex is good because it works on all genders.

Opublikowano

.Automatyczne zmienianie lock'a z 0 na 1 po użyciu kodu (właśnie tego nie mial nevrast przez co mial wpadke:P)

 

 

Nie e , myśmy nie mieli takiego gównianego skryptu , nikt o zdrowym umyśle nie trzyma kodów w bazie, tylko sprawdza je za pomocą curla do dotpay, a kody są generowane na bieżąco i automatycznie blokowane. Wpadke mieliśmy przez brak jednego ' , czego na początku nie zauważyliśmy

 

Tak btw. sprzedam kody z alcerii na 30 zł. xD

Skąd je mam ? No własnie trzymali je w card

sygna.png
Bywalec
Opublikowano

@offtopic jak wyciągnąć kody z tego uszkodzonego skryptu (wcześniejszego) ?

@topic po co te //

//mysql_connect("localhost", "root", "passy");

??

Pompa Jak Skurwysyn

 

 

 

METIN2.PL - 76LV

 

 

4H4 OWNED

Opublikowano

UP..Jeżeli się nie mylę , to jest to nawiązanie połączenia z mysql...

Wypełniasz po prostu danymi np.

//mysql_connetct("IP serwera", "root, użytkownik bazy", "hasło roota, użytkownika bazy");

Opublikowano

Po to to jest ,że bez pośrednio skryptem możesz dodać , bez uzupełniania config.php :P

WoJjtusiu Skarbeńku ;* Nie chciałem Cię urazić , pomyliłem się , źle usłyszałem =)

Zwracam honor.

Więcej straci ten co to wszystko liczy...

Wigilia 24 Grudnia 2011 ROK SϒS™ Obchodzi 14 Wigilię w Swoim Życiu..

Życzę wszystkim wesołych,pogodnych świąt ,tym czasem ja kończę zabawę w forumowanie i idę

z D&G'em polować na łanie =)

Opublikowano

Może nie długo dam cały WEB z mojego byłego dedka =)

z pełnym is'em itp ; )

Więcej straci ten co to wszystko liczy...

Wigilia 24 Grudnia 2011 ROK SϒS™ Obchodzi 14 Wigilię w Swoim Życiu..

Życzę wszystkim wesołych,pogodnych świąt ,tym czasem ja kończę zabawę w forumowanie i idę

z D&G'em polować na łanie =)

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano

Jak był jeszcze nasz kochany SYS'ek =) to dał WEB'aa :P

http://www.mpcforum.pl/topic/481057-poradnikitemshop-za-pomoca-dotpay/

Musicie mieć stronę WWW +

Mysql2011

(2 nowe tabelki w player pod skrypty ze

strony

)(nie chcę tutaj mieszać) dlatego wrzucam gotowca

a jeżeli ktoś nie będzie chciał użyć to sobie tylko wyciągnie co chce i tyle..

 

http://www.multiupload.com/9JQTCMTRUA

W player -->

a.)kategorie_sklep ustawiacie sobie kategorie w IS

^^

b.)produkty_sklep itemy jakie w IS chcecie =)

 

http://imageshack.us/photo/my-images/263/nowyobrazmapabitowaub.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...