Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Wioski barbarzyńskie nie rozwijają się


robotek

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam.

Posiadam serwer na plikach GrOmErO, chciałbym zapytać jak włączyć rozwijanie się wiosek barbarzyńskich oraz jak dodać nowe światy.

Pozdrawiam

Nieregulaminowa sygnatura.

Opublikowano

co do only head shot Gdy potem się loguje, cały ekran jest wyrównany do prawej ;/

+ jak zmienić passy adma, koledzy chodzą i zmieniają raty... a nie chciał bym likwidować dopisku o prawach autorskich :P

Nie chciałbym tworzyć serwera na godzinę ani na dzień, po to hostuje by ten serwer postał trochę, można sobie spokojnie pograć:P bez ograniczeń czasowych na ratach troche zmniejszających czas(nie chce go likwidować bo źle się gra)

Wiesz dlaczego na FF mam to wyrównanie a w IE mam wgl same włędy :D

Nieregulaminowa sygnatura.

Opublikowano

Wchodzisz htdocs-->include i config otworz przez notatnik tam masz hasło 8 linijka licze na lajka;)

//za duża sygna

//Gejoning

Opublikowano (edytowane)

dostajesz prawie co post lajka :P bo sporo mi pomagasz :P może dzięki tobie powstanie Jeden z lepszych polskich serwerów ;p

 

A co do tego wyrównania masz pomysł?

Edytowane przez robotek

Nieregulaminowa sygnatura.

Opublikowano

Nie wiem czy dobrze mówię ale coś z rozdzielczością ekranu może być nie tak.

Możesz zrobić ss?

//za duża sygna

//Gejoning

Opublikowano

Można w takim razie prosić,jakie pliki są obecnie najstabilniejsze i najmniej zbugowane? + jak dodać światy

chciałbym zrobić 2-3 światy z ratami 200 500 i 1200

Nieregulaminowa sygnatura.

Opublikowano

Silnik od Only Head Shot jest dobry...

Co do tego problemu spróbuj przytrzymać ctrl i kuleczka od myszki przybliżyć ale nie wiem czy to może wgl. pomóc;D

//za duża sygna

//Gejoning

Opublikowano

nic ;p

cóż ale da się grać nie znalazłem żadnych większych bugów :P

może zajmę się spolszczaniem takiego silnika :P tak z ciekawości, jeśli go skończe (jeśli) to go wrzuce na MPC

+ pytanie jak zwiększyć poparcie na jeden atak? chciałbym by pop spadał minimum 50 lub od razu 100

Nieregulaminowa sygnatura.

Opublikowano

Powiem ci tak kolego ja tez miałem ze na bok mi sie brało albo obrazki ni pokazywały a co do tego to ja w mf poprostu odswiezyłem z 2-3 razy strone i mi sie to wycentrowało

 

A co do tego poparcia to masz tak jak lukas mówił ostatnie 5 linijek tekstu

 

// Zustimmung: Um wie viel soll sie maximal sinken?

$config['agreement_max'] = 35; -Maxymalne poparcie

 

// Zustimmung: Um wie viel soll sie minimal sinken?

$config['agreement_min'] = 20; -Minimalne poparcie

 

//Wie viel Spieler sollen in der Schnellen Rangliste angezeigt werden?

$config['set_player'] = 5;

?>

 

 

zmien te dwa parametry na 100 i juz 1 atak szlachcicem i wiocha twoja ale nie polecam za łatwo grac i nie da sie bronic bo sam u siebie na serwerze miałem i mówie cie zły pomysł

 

 

A tak aprop moze ktos by napisał jak by porobic swiaty np na silnik gromero czy inne

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

Niewiem, mozesz tak zrobic ale ja sie na tym az tak bardzo nie znam wiec Ci nie pomoge.

Mówie u mnie to zadziałało trudno moze sie przyzwyczasisz do takiej gry.

 

Powiem tak przed chwila załozyłem konto na twoim serwerze robotek.servegame.com wchodze patrze wszystko do prawej strony ale nacisnołem odswiez i odrazu all wycentrowane jest 1 raz tylko odswiezyłem i juz

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano (edytowane)

jakiej przeglądarki używasz ?

Zrobiłem inaczej ;p

w internet explorer zrobiłem tryb zgodności i jest ok ;p

trzeba będzie uprzedzić iż trzeba odświeżyć lub w IE zrobić tryb zgodności :P

swoją drogą dzięki, + ładnie punkty nabiłeś :P zachęcam do pogrywania na serwie :D serwer nie stoi na 1-2 dni

ad. kajzera chcesz moge pomóc ci zrobić non=hamachi bo znam twój serwer i chyba hamachi :P

jak co pisz na gg 24773113 pomogę :P lub skype - PW ;

Edytowane przez robotek

Nieregulaminowa sygnatura.

Opublikowano

Hehe.No wiesz ja mam Mozille Firefoksi teraz jak sie zalogowałem to juz normalnie było wycentrowane.

A co do tego to niewiem moze zbaczy na no-hamachi zbic narazie mam troche mało czasu

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...