Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

SixonCraft Najlepszy Server Dedykowany FreeBuilding 1.8/1.8.1!


Sixon

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam! Chciałbym przedstawić Najlepszy server dedykowany FB 1.8/1.8.1! Server dopiero co ruszył. Forum Servera jest podane na /spawn

IP Servera: 188.116.2.49:555

 

- 10 slotów!

- FreeBuilding

- Dedyk

- Wymagana wersja - 1.8/1.8.1

- Ogarnięta Administracja

- 24h/7 Online!

 

Zwierzęta - ON

Skóre masz skąd zbierać:D

Potwory - OFF

Przecież to FB:P

Nether - OFF

Nie masz skąd wziąść netherracka? Idź do sklepu. Wszystko za 1zł!

PvP - OFF

Przecież to FB:P

WhiteLista - OFF

U nas każdy grać może!

Premium - OFF

U nas każdy grać może!

 

Team:

Właściciel: Sixon GG: 21161481

WspółWłaściciel: edi3545

Administrator: Zuras456

Moderator: Wolne Miejsce! (podania na moderatora pisze się na forum,link jest podany w grze)

 

Serdecznie Zapraszam!

 

 

Znudzi ci się ten serwer FB ? Masz ochote na coś innego? Wejdź na s1game.slotex.pl:20073(uwaga! ten serwer który teraz podałem jest ważny jeszcze tylko 20 dni!)

Także zapraszam na 188.116.2.49:555

Opublikowano (edytowane)

Widzę że fajny serwer :)

Napewno sprawdzę.

 

Ja jestem chętny na Moderatora ^^ napiszę na PW

 

Już wysłałem podanie na PW

 

Pozdrawiam CaTheRoN

Edytowane przez DraGoNiK2606

mca.png

mca.png

mca.png

mca.png

Opublikowano

Mi się serwer nie podoba,dlatego że:

1.NIeogarnięci Admini

2.Wyklinanie,wyzywanie itd.

3.Niszczą ci wszystko jak nie masz cuba to po tobie !!!!

4. I wiele wiele więcej

5.Nie grajcie na tym !!!!!!!!!!

1316203915-U255649.gif
Opublikowano

gralem na tym serwie i bylo fajnie mili gracze ogarnięty admin ale cos sie stalo i niemoge sie polączyc z serwerem bo pisze mi : Falied to connect to the server Connection refused: connect wiecie co zrobic zebym mógł znowy grac ?

  • 2 tygodnie później...
  • 3 miesiące temu...
×
×
  • Dodaj nową pozycję...