Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[VM] BarrBossa vs PvP Część Druga -EliteMT2


Hydros

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

na elite takim wojem powinienes z hita po 15-20k wyciagnąć a leciales po 4-5max <_< , szkoda ze nie walczyles z szamanem tylko z samymi wojami i jednym slabym bmem ktory wogole nie atakowal 8S

Opublikowano

na elite takim wojem powinienes z hita po 15-20k wyciagnąć a leciales po 4-5max <_< , szkoda ze nie walczyles z szamanem tylko z samymi wojami i jednym slabym bmem ktory wogole nie atakowal 8S

na elite takim wojem powinienes z hita po 15-20k wyciagnąć a leciales po 4-5max <_< , szkoda ze nie walczyles z szamanem tylko z samymi wojami i jednym slabym bmem ktory wogole nie atakowal 8S

 

Haha hitemm po 10k 20 k nikt tyle nie wali chlopie to nie pandora czy xenxo więc pzdr :)

Opublikowano

Wycięte, pokaż porażki, bo wygrane to wiesz. Słabe masz skille, na hita bym cie złożył moim bmem 105 lvl.

Ale weźcie, nie tak mocno.

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Wycięte, pokaż porażki, bo wygrane to wiesz. Słabe masz skille, na hita bym cie złożył moim bmem 105 lvl.

 

 

Kolejny który dużo pisze mało robi jesli jestes taki odwazny zapraszam na Elitemt2

×
×
  • Dodaj nową pozycję...