Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Profesional] [fb] [surv] [www] [nowy] LuzCrfat! [ts3] [dedyk] [20 slotów]


kubas123132

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

post-387062-0-43997500-1319462108.png

 

post-387062-0-02111000-1319462096.png

Serwer otwarty: 24/7

no raczej nie przez 10 min

^^

Ilość Slotów: 20

Hmm.. tyle powinno wystarczy

biggrin.gif

Client: 1.8.1 !

Jak najlepszy !

Typ Serwera: Profesjonalny - 70% fb, 30%surv

Whitelist: Wyłączona !

Bo i po co zawracać sobie tym głowę

B)

Premium: Wyłączone !

U nas może grać każdy !

Piekło: Włączone !

Inny świat to podstawa

smile.gif

Moby: Wyłączony/włączone !

Zależy gdzie jesteś! :P

PVP: Wyłączone/Włączone !

Podobnie jak z mobami zależy gdzie jesteś

;)

Zwierzęta: Włączone !

Nie trzeba być wegetarianinem! Prawda?...

Autozapis mapy: Włączone !

Autozapis jest co kilka minut, nie musisz się bać, że to co zrobiłeś zniknie!

TeamSpeak: Tak

Trzeba w końcu trochę pogadać

:ninja:

 

Administracja:

Admini:

-Kubas123123

-skejzik

-SpaceRunner

-fenixes

Moderatorzy:

poszukiwani!!!

 

TeamSpeak3

IP TeamSpeak 3:

fb.luzcraft.pl

Hasło:

Apsik

Serdecznie zapraszamy na serwer

ts3

 

Opis:

Nasz serwer jest przeznaczony dla graczy którzy lubią budować ale jednocześnie nie mieć za łatwo. Jeżeli pojawi się taka prośba Gracz może założyć własne miasto o ile ma surowce i chociaż 2 osoby do pomocy.

Nasz serwer jest w 70% freebuildem i 30% survivalem. Administratorzy są chęni do pomcy i często siedzą na serwerze. Jsteśmy otwarci na wszelakiego rodzaju propozycje. Oferujemy miłą atmosferę i profesjonalną obsługę!

ZAPRASZAMY!!!!!

 

post-387062-0-22791500-1319462117.png

fb.luzcraft.pl

Dostępne jest także forum. Żeby się na nie dostać wpisz w google LuzCraft i kliknij w pierwszy link od góry lub

Zapraszamy bardzo serdecznie!!!!!

Opublikowano

Wszedłem i wyszedłem - Dlaczego ? A to dlatego że na serwerze nie ma admina, panuje haos. Nie można doprosić się o działkę. Na start nie ma cuboida więc przez okres budowy domu każdy może nam z niego zabrać co chce (Nawet ściany).

 

Teraz wiem żeby nie oceniać książki po okładce.

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

Wszedłem i wyszedłem - Dlaczego ? A to dlatego że na serwerze nie ma admina, panuje haos. Nie można doprosić się o działkę. Na start nie ma cuboida więc przez okres budowy domu każdy może nam z niego zabrać co chce (Nawet ściany).

 

Teraz wiem żeby nie oceniać książki po okładce.

 

PO pierwsze myślisz że admini siedzą cały czas na serwie??

Po drugie Jaki chaos Pierwszy dzień po otwarciu serwa po prostu zabraklo dzilek

Po trzecie jak sobie wyobrażasz cuboida na działki przed poznaniem właściciela??

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...