Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[P] Laguje mnie w połowie gry


ssssssssss1

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

!!!nie używam haków!!!!!

jak w temacie laguje mnie w połowie gry szukam pomocy lub rady co mam zrobić aby tego już więcej nie było gra na początku chodzi normalnie bez lagów normalna gra po 4 min zaczyna tak dziwnie ekranem przesuwać jak obracam się lub wale z broni

Film wyjaśni wszystko

 

mam windowsa 7

Opublikowano

Hmm... Wyskoki Ping... Lagi Neta lub jakieś przerywki... Za mało Ramu, karta graficzna do dupy.

NIC mam dobrego neta zawsze tak po 4 min zaczyna mi się to co na filmie

gralem juz kiedy w combata 2 miechy temu i było git

Opublikowano

Był taki temat i koledzy napisali że to wina nexona, trzeba czekać do środy wtedy są naprawiane bugi itd.

Jak w czwartek dalej bd miał lagi to wtedy będzie wiadomo że coś się dzieje.

Pozdrawiam

//za duża sygna

//Gejoning

Opublikowano

Był taki temat i koledzy napisali że to wina nexona, trzeba czekać do środy wtedy są naprawiane bugi itd.

Jak w czwartek dalej bd miał lagi to wtedy będzie wiadomo że coś się dzieje.

Pozdrawiam

 

Nie o to chodzi innym. Innym chodzi, że w Lobby strasznie laguję, a w grze już działa wszystko dobrze.

Jakbyś oglądnął film jakie co mu "dolega" On gra po prostu na "slajdach" o.O

Opublikowano

A jaką masz pamięć Ram? i procesor?

np. chodzi o to że nie ma gdzie upchać tego procesu(gry) i zamula.

//za duża sygna

//Gejoning

Opublikowano

Nie przypominasz sobie żebyś instalował jakiegoś programu? Proponuje reinstall CA;)

//za duża sygna

//Gejoning

Opublikowano

Znalazłem tutka z przyczynami występowania lagi w grze wyśle CI na pw bo na mpc jest zakaz rozpowszechniania linków od innych for...

//za duża sygna

//Gejoning

Specjalista
Opublikowano

hmmm masz problemy z PC,

zaistaluj sobie game booster 3.0 i odpalaj CA przez niego

pomogłem? wejdź tu i kliknij: pajacyk.pl

jak nie to też kliknij

 

Moderatorze!

Codziennie z głodu ginie jeden troll, nie bądź obojętny i już dziś nakarm trolla warnem :)

Opublikowano

Ma Game Bostera, czyli te tutki nie pomagają? Poczekaj do środy może to faktycznie wina nexona... ty masz inaczej, inni mają inaczej. To tak jak zadania z matmy w mojej klasie każdy ma inny wynik;x

Poszukam jeszcze jakiś odpowiedzi w internecie.

//za duża sygna

//Gejoning

Opublikowano

Mam na forum nex**na tut, wszystkie przyczyny lagów i sposoby na ich ominięcie. Wyślę Ci na pw.

//za duża sygna

//Gejoning

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...