Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Inne] Pakowanie plików w sposób nie do rozpakowania =)


Wisz

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Byl lz-key , byly pytajniki .. bylo ,jest i nie bedzie takiego zabezpieczenia ktorego special group Germany nie rozpakuje ,

i nie opublikuje sposobu , moze jestem w bledzie ,moze Badar cos takiego ma ,czego nikt inny nie posiada :P

Tego to nie wiem .

Więcej straci ten co to wszystko liczy...

Wigilia 24 Grudnia 2011 ROK SϒS™ Obchodzi 14 Wigilię w Swoim Życiu..

Życzę wszystkim wesołych,pogodnych świąt ,tym czasem ja kończę zabawę w forumowanie i idę

z D&G'em polować na łanie =)

Opublikowano

a@Hazzy ciągle spami ,gówno umie ,i spami jak taki plebs :P

Człowieku po co dajesz takie posty co nic nie wnoszą ;x

a co do topica to zawsze zastanawialem sie zabezpieczeniem plików w clientcie , nie bezpośrednio

plików ale folderu pack :ninja: no nie wiem , nadać jakieś hasełko ,albo coś - clientc by działał a nikt by tego nie przeszedł ,raczej :P

Więcej straci ten co to wszystko liczy...

Wigilia 24 Grudnia 2011 ROK SϒS™ Obchodzi 14 Wigilię w Swoim Życiu..

Życzę wszystkim wesołych,pogodnych świąt ,tym czasem ja kończę zabawę w forumowanie i idę

z D&G'em polować na łanie =)

Opublikowano

Zgada sie , ale niektóre pliki potrafia rozpakowac tylko pare osoób z epvp z , MPC i innych forach raczej nikt =)

Ew. Wojjtek , bambus , Tenma (moze)

 

 

Chodzi mi o taki packer jak ma np. xenox =)

Opublikowano

a@Hazzy ciągle spami ,gówno umie ,i spami jak taki plebs :P

Człowieku po co dajesz takie posty co nic nie wnoszą ;x

a co do topica to zawsze zastanawialem sie zabezpieczeniem plików w clientcie , nie bezpośrednio

plików ale folderu pack :ninja: no nie wiem , nadać jakieś hasełko ,albo coś - clientc by działał a nikt by tego nie przeszedł ,raczej :P

Sami gówno umiećie macie własny serwer na własnych plikach wątpię

[HA]Devilek

2hrivqc.jpg

daj -

Opublikowano

Sami gówno umiećie macie własny serwer na własnych plikach wątpię

Tak mamy własny serwer, ale plików swoich nie mam.

Jesteś taki guru pro elo programista, że napisałeś swoje pliki SF, pewnie nie....

Więc myśl za nim coś napiszesz i nie spam w każdym temacie....

Jak już da się tobie jakąś uwagę to przeżywasz to jak babcia okupację ;p

@edit

NISMO w MT2 - TSP

RLZ!

Opublikowano

Sami gówno umiećie macie własny serwer na własnych plikach wątpię

Pisałeś sam od podstaw pliki serwerowe ?

facepalmw.gif

Opublikowano

Endy chyba Cię pokocham <3 Ciśnij temu plebsowi , garnij go tam ! :D

Albo nie , bo nie udostępni swoich/własnych plików serwerowych xD

Więcej straci ten co to wszystko liczy...

Wigilia 24 Grudnia 2011 ROK SϒS™ Obchodzi 14 Wigilię w Swoim Życiu..

Życzę wszystkim wesołych,pogodnych świąt ,tym czasem ja kończę zabawę w forumowanie i idę

z D&G'em polować na łanie =)

Opublikowano

Chodzi mi o taki packer jak ma np. xenox =)

 

to akurat łatwe do złamania, ponieważ dał binkę wypakowaną :)

Tylko mi nie gęgaj, że to tylko wizerunek, bo ja kurwistrzale i bez niego mam szacunek.

Opublikowano

Dobra wypierdalac z tego tematu

 

Napisałem ze kupie , a wy pierdolicie o chuj wie czym

 

//Matzar - Upominam, emocje na bok, zostali ukarani ; ).

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...