Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Q]Czy za to można dostać bana?


~Sullivan

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano (edytowane)

Elos niedawno gralem QR i napisalem do typka "fk noob"(dokladniej za "molestowanie"omg jeb.....c nexona) i dostalem ban do 2039, czy to wgl. mozliwe zeby dostac bana na konto za takie cos?

 

screen z raporta: http://i.imgur.com/R8SGi.jpg

Edytowane przez ~Sullivan

Opublikowano

Usuń linki bo dostaniesz bana za reflinka.. na mpc jest zakaz rozpowszechniania linków do innych for ;)

fk noob

może nexon"owi skojarzyło się z fuck you noob co znaczy na j.polski pierdo* się

I ban za wulgi? Ale żeby az do 2039...

Trochę bez sens, ale nexon banuje teraz chociażby za nic

//za duża sygna

//Gejoning

Opublikowano

 

może nexon"owi skojarzyło się z fuck you noob co znaczy na j.polski pierdo* się

I ban za wulgi? Ale żeby az do 2039...

tak, ale ja napisałem "fk noob" a nie "i fk you noob" a to jest różnica

Opublikowano

Nie ważne jak pisałeś, ale za takie coś byś bana nie dostał, zwłaszcza że to jedyny report na Ciebie ;]

W takiej sprawie pisz do Nexona o co chodzi, a się dowiesz o co chodzi ^^

Oczywiście pisz w języku Niemieckim or Angielskim

tumblr_nu2fu56gEN1tj1rj6o2_500.png&ehk=7

Opublikowano

@L@kas.

To jest screen do zdjęcia a nie reflinki ...

 

@topic

podaj swój nick może jesteś gdzieś w logach zaznaczony jako zbanowany .

9368_gold.png

Opublikowano (edytowane)

@L@kas.

To jest screen do zdjęcia a nie reflinki ...

edytowałem już ;pp

 

@Omek

podaj swój nick może jesteś gdzieś w logach zaznaczony jako zbanowany .

 

mój nick to theCloudGirl

Edytowane przez ~Sullivan

Opublikowano

Człowieku ty już z 5 razy miałeś bana za haras i abuser...

Po iluś tam razach banują na perma .

o kur... lajtowo że sprawdzałem wszystko na forum nexona i nic nie znalazłem, skur...... wszystko ukrywają

Opublikowano

Spoko, teraz widze za co jestem zbanowny (wszczegolnosci za power lvl'ing)

 

No to teraz już raczej twoje wątpliwości zostały rozwiane.

Najlepsze jest to,że wpisując twój nick w google nawet nie ma o tym topika ;]

9368_gold.png

Opublikowano (edytowane)

No to teraz już raczej twoje wątpliwości zostały rozwiane.

Najlepsze jest to,że wpisując twój nick w google nawet nie ma o tym topika ;]

wlasnie o tym mowilem, ale coz robie nowe konto i odnowa.

 

"Każdy koniec to początek czegoś nowego" hehe^^

Edytowane przez ~Sullivan

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...