Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano (edytowane)

Zainstalowales jakis motyw/skorke nakladke win7 lub cos innego i ci sie system po usunieciu jej spierdolil

Wloz plyte z winem i opcja napraw

(tylko przewiduje xD)

albo masz cos z "guglem" chrome zrob jej reinstal a jak nie pomaga to plyta live cd i ratuj przez linuxa wgrywajac ta biblioteke

ja obstawiam ze to jest przez motyw

 

 

@Up ja tez mam system 64 bitowy i mi normalnie wszystko dziala pieknie to nie wina systemu w sensie, ze wersje sie nie zgadzaja

:D

Edytowane przez BigBoNN

32325.jpg

24854.png

27454.jpg

Opublikowano

Nie prawda ! systemy 64 bitowe sa tak zbudowane zeby obslugiwaly 32 bity.

Jezeli bylby jakis emulator to w wymagajacych grach fps'y spadaly by o 10 - 5.

Popatrz se na np emulator winie na linuxa potrafi zwolnic gre o 20 fps na slabszych maszynach.

w x64 gry potrafia przyspieszyc o te 2-5 fps.

32325.jpg

24854.png

27454.jpg

Opublikowano

same bzdury z niekompatybilnością programów , każdy system x64 jest zgodny z każdym programem pisanym na x32

 

to raczej wina poprawiania plików w systemie i pathowania tematów pulpitu

If you = stupid then

insert(foot.in.your.ass)

end if

licznik-54-96732-stat.png

Opublikowano

Ba to tak jest jak się instaluje style do windows xp, radze ci rozbić format żeby wywalić ten syf i następnym razem nie instalować tego.

Opublikowano

No toz mowilem dla Sawickasa, ze programy nie moga byc niekontatybilne z 32. Na 32 bitach programy z 64 moga nie dzialac lub zle chodzic.

I jeszcze raz powtarzam, ze to jest wina tematow do xp a najszybciej nakladki win7/ vista lub cos co zmienia wiekszy wyglad niz zwykly theme np. Win x Os czy jakies inne.

Po odinstalowaniu nie zrobiles kopii tych plikow i bum to co teraz xD.

Naprawa systemu przez plyte lub instalowanie od nowa :).

32325.jpg

24854.png

27454.jpg

Opublikowano

Włóż płytę od Windowsa do napędu, i gdy będzie do wyboru menu z opcją Napraw wciśnij R, powinno zadziałać.

 

@robem

A co z WoW64 ?

Cytuje:

WoW64 - Windows-on-Windows 64-bit, wbudowana nakładka na 64-bitowe systemy operacyjne Microsoft Windows, umożliwiająca uruchamianie 32-bitowych aplikacji w środowisku 64-bitowym.
Opublikowano

nakładka to nie emulator tak dokładnie, to część systemu obsługująca starsze programy zapewniająca kompatybilność i obsługę ich pod systemem, a nie emulująca w pełni system x32

obsługa biblioteki Ntdll.dll z x32 jest tłumaczona na obsługę Ntdll.dll x64 , stąd i też czasem nazwa tej części systemu warstwa emulacji

If you = stupid then

insert(foot.in.your.ass)

end if

licznik-54-96732-stat.png

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...