Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Darmowe AP i zmiana IP na amerykańskie


AdamS12

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siemka!

 

Przedstawiam Wam mój poradnik jak zmienić IP na amerykańskie i zdobyć darmowe AP ;)

 

1. Konfiguracja AOL'a + zmiana IP:

 

 

Tut robiony na szybko, ale to co potrzeba, to jest xD

 

2.Jak wejść w reklamy:

 

Wchodzimy na

http://www.aeriagames.com/

Logujemy się,

Wchodzimy na

http://www.aeriagames.com/offers

Odświeżamy aż wyskoczy 'Sponsorpay'

Przechodzimy do zakładki 'Free/Za darmo'

Wypełniamy reklamy, w większości trzeba się gdzieś zarejestrować i potwierdzić e-maila.

Dane do reklam bierzemy z

www.fakenamegenerator.com

 

3.Co jest co:

 

cojestco.png

 

 

Czasem AP nie dochodzą, ale nie poddawajcie się xD

Najczęściej przychodzą za różne zgłoszenia do konkursów (np. wygraj iPhona, czy inne gówienka).

 

 

Poradnik w 100% napisany przez AdamS12 dla mpcforum.pl (filmik też).

Pamiętajcie, że łamanie praw autorskich jest KARALNE.

Reklamy się zmieniają co jakiś czas, jak nie ma ich wgl, to np. usuńcie ciasteczka programem ccleaner

 

Mam nadzieje, że o niczym nie zapomniałem.

Pozdrawiam, Adam.

 

btw. jak można, to proszę o podpięcie.

 

 

EDIT:

 

Kurw.. mać, teraz zauważyłem, że taki już jest...

Ponad godzina w dupe xD

Niech mod wybierze, który jest bardziej przydatny.

52287137559562145640.png

  • Odpowiedzi 58
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Mogłeś chociaż dać linki do AOL'a itd...

Kiedyś używałem Aol'a i moim zdaniem łatwiejszy i lepszy sposób to jest z HideMyIP i usuwanie ciasteczek ^^

 

Ale za wysiłek Like IT ;D

KowalskixD.png
Opublikowano

Mogłeś chociaż dać linki do AOL'a itd...

Kiedyś używałem Aol'a i moim zdaniem łatwiejszy i lepszy sposób to jest z HideMyIP i usuwanie ciasteczek ^^

 

Ale za wysiłek Like IT ;D

 

Patrz opis filmiku :P

 

 

 

http://www.aol.com

- tu robimy e-maila

http://www.fakenamegenerator.com

- stąd bierzemy (fałszywe) dane

http://daol.aol.com/software/aoldesktop96

- stąd pobieramy AOL 9.6

52287137559562145640.png

Opublikowano

Poradnik mi sie podoba masz like, ale można też programem HIDE MY IP

 

@OFF Nie rozumiem zabardzo, co da usunięcie ciasteczek ?

 

Jak zrobisz reklamę, to ona znika, prawda ?

No to właśnie to, że zrobiłeś zapisuje się w ciasteczkach i na innym koncie już tej reklamy nie zrobisz, jeżeli tylko ją włączyłeś(nie wypełniałeś)to na Twoim koncie też zniknie, jak wyczyścisz ciasteczka, to się znów pojawi.

52287137559562145640.png

Opublikowano

refresh, ale tylko dlatego, że mam dla Was prezencik :D

 

Działające ( nie wszystkie, ale ponad 500 AP ) reklamy na dzień 31.10.11 (mogą działać jeszcze dłuższy czas)

dzialajacereklamy311011.png

 

Robicie je na polskim i amerykańskim IP.

Nie ukrywam, że najlepiej chodzą reklamy na aol'u, ale jak kto woli.

 

Dzisiaj zarobiłem 700 AP.

 

 

Dawać lajki, bo cały dzień to robiłem, a nikt chyba nigdy nie dał tyle reklam działających :P

52287137559562145640.png

Opublikowano

Szkoda, że mi punkty dochodzą po 2 tygodniach :O

U Was też tak jest?

Nie, wszystko w jeden dzień.

Może robisz reklamy, w których piszę, że ap przychodzą po 2 tygodniach xD

Nie widziałem osobiście takich, ale trochę dziwne, że tak długo czekasz na AP.

 

Ja robię reklamy, w których ap przychodzą do max. 1h.

Napisz do supportu sponsorpay(jeżeli z tego reklamy wykonywałeś) i przedstaw jak wygląda sytuacja, powinni Ci pomóc.

Pozdrawiam.

52287137559562145640.png

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Przepraszam bardzo, mój błąd miałem włączonego ABP i nie widziałem filmiku. Dziękuję serdecznie za odpowiedź. :)

Opublikowano

Nie ma podzialu na gry, czy wersje jezykowe.

Nie, nie musisz, lecz na amerykanskim ip bedziesz mial kilkadziesiat razy wiecej reklam.

52287137559562145640.png

Opublikowano

Patrz opis filmiku :P

 

 

 

http://www.aol.com

- tu robimy e-maila

http://www.fakenamegenerator.com

- stąd bierzemy (fałszywe) dane

http://daol.aol.com/software/aoldesktop96

- stąd pobieramy AOL 9.6

 

Czytaj tematy uważnie i przeczytaj regulaminy, bo niedługo z permem polecisz...

Nie pisz posta pod postem.

52287137559562145640.png

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Ten aol nie dziala mi. loguje sie na stronce instaluje tak jak na filmiku i jak chce sie zalogowac to wyslakuje mi "invalid screen name" jak dalem zeby zrobic nowe konto to trzeba placic. nie ogarniam tego ...

Moze pomoze mi ktos ?

Najlepiej piszac na gg 10892648.

Jestem prawie zawsze na niewidoku.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...