Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie]dobranie hacka


hubert23123

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

witam

chciałbym sie zapytac jakie funkcje hacak włączyć zeby mi sie bardzo łatwo grało i dobrze sie innych zabijało

oczywiście prosze o darmowe funkcje (nie pisac zebym włączał nieskończoną ilość ammo tylko chce cos konkretnego)

Opublikowano

@Up

Włącz:

  • Chamsa
  • Nade Chamsa
  • Full Stamina / Unl.Stamina
  • NFD = No Fall Damage
  • No Recoil
  • Super No Spread
  • Opcjonalnie invisible. Ale nie za często.

 

@Down

Ehhh.. Wiedziałem że o czymś zapomniałem ;D

1393461645-U349224.png

Opublikowano (edytowane)

Więc chcesz mieć skilla z hackiem i żeby mało ludzi Cie poznało że masz hacki to włącz:

 

- Chams

- NoRecoil

- SuperNoSpread

- NFD

- czasem STW ale czasem gdy nikt nie widzi z twojej druzyny żeby cie nie kikneli ;P

 

A tu masz te opcje: http://www.mpcforum.pl/topic/468315-undetectedmpc-mathias-d3d-cheat-v08-new-skin-mpc-new-verion-hot/

Edytowane przez Mat.hias
Opublikowano

o co tu chodzi włanczam hacka i wr jest start game i daje jest na dole ten psaek co sie ładuje ok jak sie załaduje to ma mi sie włonczyc warrock nie nie włancza sie [a jak włanczam bez hacka to mi wchodzi ? prosze o Pomoc

Opublikowano (edytowane)

zapewne nie masz net frameworka pobierz ze strony microsoftu i zadziała :)

 

Co do wyboru funkcji to tak jak koledzy wyżej ale mnie osobiście chams denerwuje i preferuje wallhacka :) jeszcze fullBright się przydaje :) i scope na mapach BG :) i później ściągasz ludzi z famasa z 300 metrów :D przydaje się też noammo gravity żeby heady leciały przez cały czas :)

 

PZDr.

Edytowane przez Limol
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...