Witaj na MultiPlayer Community Forum | Kody, Porady | Gry online

Zarejestruj się, aby otrzymać dostęp do wszystkich funkcjonalności forum.

XKosiKredki

[Tutorial] Might & Magic Heroes VI

20 postów w tym temacie

Trainer do gry Might & Magic Heroes VI Trainer przeznaczony dla wersji v1.0.31758 & v1.1.31758

Download:

http://www.megaupload.com/?d=6AEIFHSD

Skan:

http://www.virustotal.com/file-scan/report.html?id=00f460baf1e12b3bfa87d43cd2660e9d0a5f8b955f69d28363a30769514eb335-1319723624

Instrukcja:

1. Odpalasz trainer

2. Odpalasz grę

3. Włącz numlock i załącz opcję które chcesz numlockami od 1 do 8

Opcje:

Po odpaleniu danego efektu numlockiem, opcje:

CTRL+F1: Dodaje złoto;

CTRL+F2: Dodaje drewno;

CTRL+F3: Dodaje rudę żelaza;

CTRL+F4: Dodaje kryształy;

Na ekranie bitwy, przytrzymujesz CTRL + F5-F8 i naciskasz w tym

samym czasie prawym przyciskiem myszy na daną jednostkę

CTRL+F5: Dodaje 10 jednostek do składu oddziału;

CTRL+F6: Dodaje 100 jednostek do składu oddziału;

CTRL+F7: Dodaje 1000 jednostek do składu oddziału;.

CTRL+F8: Dodaje 10000 exp.

CTRL+F9: Dodaje 100000 exp.

Dodanie many: CTRL+spellbook w bitwie

Nieskączone budowanie budynków na dzień: CTRL+click

Nieskączoni rekruci: CTRL+click

Pozdrawiam i zapraszam do gry!

3 osoby lubią to

Działa to na polskiej wersji językowej ? Ok mi tez działa a co do tego wojska podczas waki mam klikać np ctrl+f5?

Edytowano przez asaskipl
1 osoba lubi to

Już dałem lepszy trainer, który ma więcej opcji i działa na każdą dostępną wersje....

Autor tematu Napisano · Zgłoś post

@dzielnicov513 zanim napiszesz ,że Ci nie działa, sprawdź na jakie wersje jest ten trainer, i skonsultuj się z twoim mózgiem, aby zaczął lepiej działać...

A mógłby ktoś wrzucić ten trainer na inny serwer, np: fileserve.com? bo z tego serwera nie mogę pobierać ;(

A masz może ten plik z trainerem do heroes 6 jak tak to wrzuć tu lub prześlij mi na gg 8060893. z gór dziękuję i pozdarwiam

Działa mi tylko nr 3 i nr 4, a chodziło mi głównie o to, aby dodać sobie wojska. Może ktoś wie o co chodzi?

wrzućcie nowego trailera bo tamten zablokowany

// czytaj uważnie. Wyżej także użytkownik napisał. Napiszcie na PW do autora tematu. Następnym razem będzie warn. // - zielinskipawel4

Przepraszam że odświeżam , ale chce trainer , ale megaupload zablokowany, więc można prosić o re-up na inny działający hosting?

Re-Upload pliku proszę~1h.

brak nowego linku
//zamykam

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
  • Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

O forum

MPCforum.pl to największe w Polsce i tej części internetu forum o grach komputerowych. Znajdziesz u nas wszystko czego szukasz, niezależnie czy szukasz kodów do gier, poradników jak pokonać kolejny poziom w swojej ulubionej grze, czy po prostu miejsca do podzielenia się swoją pasją – grami. Od prawie dziesięciu lat tworzymy miejsce przyjazne każdemu, poszukującym przyjaciół i znajomych do wspólnej gry, czy też graczom szlifującym swoje umiejętności do maksimum. Dla wytrwałych poszukiwaczy oferujemy dostęp do mrocznej wiedzy, botów do gier, a także innych ułatwień w rozgrywce. Niezależnie czego szukasz: zabawy, porad, czy nowej inspiracji w co zagrać MPCforum.pl to miejsce dla Ciebie i każdego, gwarantuje to nasza ponad milionowa społeczność graczy!

Tematy: 0
Użytkowników: 0