Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

World of Warcraft - Mists of Pandaria (Czyli najnowszy dodatek)


McLeoks

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano (edytowane)

Mists of Pandaria - nowy dodatek do World of Warcraft

 

z10516794Q,World-of-Warcraft--Mists-of-Pandaria.jpg

Nowe rozszerzenie nosić będzie nazwę Mists of Pandaria, przeniesie nas do tytułowej, orientalnej Pandarii i skupi na konflikcie pomiędzy Aliantami oraz Hordą. Znajdziemy w nim nową rasę, Pandarenów, nową klasę postaci, Mnicha, nowe drzewko talentów, lochy przeznaczone do trybu Challenge, a także scenariusze PvE. Dodatek umożliwi także toczenie potyczek pomiędzy zwierzętami oraz awans na 90. poziom doświadczenia. Poniżej możecie obejrzeć jego pierwszy zwiastun, w galerii natomiast czeka na Was zestaw zrzutów ekranowych. Trzeba przyznać, że nowy kontynent wygląda bardzo urokliwie i klimatycznie. A te waleczne pandy są naprawdę rozkoszne.

 

To nie jedyna wiadomość, jaką Blizzard ujawnił w związku ze swoim MMO. Dowiedzieliśmy się także o Annual Pass, czyli rocznym abonamencie do gry, który poza

darmową kopią Diablo 3 zapewni nam dostęp do bety Mists of Pandaria oraz odda w nasze posiadanie wierzchowca Tyrael's Charger. Subskrypcję można kupować od dziś na stronie WoWa w cenie 179,40 dolarów, płacąc z góry lub w miesięcznych ratach.

 

Edytowane przez McLeoks

simply.4557.gif

Opublikowano

Uhm trochę wygląda jak żart na 1wszego kwietnia, ale w związku z blizzconem jestem w stanie w to uwierzyć; o. Ciekawe...

userbarwb.png

 

Nigdy nie kłóć się z głupcem, ludzie mogą nie dostrzec różnicy.

 

Nie bój się wystąpić przed szereg, potem może być już za późno.

Opublikowano
z tego co mi wiadomo to może nie być Alliantow.

Kolega mówił ( gra w WoWa od 2 Klasy podstawówki a teraz chodzi do 2 Gim. )

Będą alianci, nie martw się.

Opublikowano

Widziałem na jednym filmiku na yt że mnich będzie miał 3 drzewka , dps , tank , heal . Szykuje nam się kopia palka .

 

 

Co do dodatku myślę że będzie fajnie dla tych co grają na globcu , bo tym co grają na privach współczuję .

1377430129-U769346.png
Opublikowano

Od zawsze tak było ze ci z privów mają po dupie, w końcu blizzard dobrze płaci swoim programistom ;d

userbarwb.png

 

Nigdy nie kłóć się z głupcem, ludzie mogą nie dostrzec różnicy.

 

Nie bój się wystąpić przed szereg, potem może być już za późno.

Opublikowano

Ehh... wow i monk, panda, chinski/japonski styl NIE!!! moim zdaniem to wogole nie pasuje do poprzednich dodatkow cata cos wniosl do gry ze strony fabuly, a to chyba nic (moge sie mylic)

Dla mnie jest kilka plusow:

 

 

LVL CAP 90

Dungeony

Pet Battle System

Minusy:

 

KLASA MONK nie pasuje mi do swiata Warcrafta ;/

RASA PANDAREN (PANDA)

NOWY KONTYNENT PANDARIA zupelnie dodany na sile

NOWY SYSTEM TALENTOW to mi sie wydaje interesujace, ale w cata jest bardzo dobry system talentow

CHINSKI/JAPONSKI klimat ktory nie wszystkim przypada do gustu

 

Takie jest moje zdanie wiec nie zagram w nowy dodatek : Mgly Pandarii(po polsku:D)

 

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...