Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Uwaga- Temat pokazuje Zmiane muzyczki w looby i tym podobne to jest "grzebanie w plikach CA" więc za to można wyłapać bana.

Bana można wyłapać jak przeskanują ci folder z grą i sie tego dopatrzą (Najczęściej skanują jeżeli jest na ciebie jakiś report) Do niczego nie namwaiam pisze to jako ciekawostke i dla tych którzy cenią sobie odrobine luzu w grze.

 

 

Istnieje możliwość zamiany kilku różnych podkładów muzycznych na własne utwory. Zamienić można muzyczke z looby z fireteama itp.

 

Jak to ugryźć?

Mój Komputer- Dysk C (no zależy na jakiej partycji masz CA)- Nexon-Combat Arms EU - GAME-BGM

Każda muzyczka jest w formacie mp3 więc ze zmiana muzyczki nie jest jakoś skomplikowana.

 

1.Skopiuj nazwe orginalnego pliku mp3 np. muzyke z menu BGM_LOOP

2. BGM_LOOP przenieś na plupit

3.Do folderu BGM przenosimy swój utwór który ( w tym przypadku ) będzie muzyką np.Kaliber44 Plus i minus

4. nazwe Kaliber44 Plus i minus zmieniamy na nazwe BGM_LOOP i to ogólnie tyle zawsze można operacje cofnąc wywalić swoją piosenke i włożyc muzyczke z CA.

 

Pod jaką nazwą kryje sie dany utwór z CA?

Możemy odpalić plik i posłuchac muzyczki która tam jest myśle że poznacie dźwięki

Zombie_Ambience- Quartine Regen

I tak dalej ...

 

Ja np. mam muzyczke ze świąt w looby

 

Nie każdemu może działac mi działa. Oczywiście dodajemy swoją piosenke w formacie MP3.

 

Jak było to soory.

 

@down już nie ma minusów fajne to wygląda ktoś ma minusową reputke jak minósów dawać nie można..

681731482015096381754.png


Czytaj uważnie, masz Boga na linii.


 

  • 4 tygodnie później...
  • Aive zmienił(a) tytuł na [Combat Arms] Jak zmienić muzyke w lobby itp.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...