Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Ankieta] Przywrocenie Poprzedniej Skórki Na Forum


Wolisz tą skórke czy poprzednią  

16 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy jeste? za tym aby przywró?i? star? skórk? na forum?

    • Tak
      8
    • Nie
      7
    • Jest Mi to Oboj?tne
      1

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano (edytowane)

Glosowac

 

Shadowlord , Ankieta jest po to aby głosować a nie nabijac posty typu . Nie - tak

Edytowane przez Xenoxik

xenoxik.png

 

Minecraft <333

Opublikowano
PS. FLUO JEST POD 3.2.3 POD INNĄ NAZWĄ : dustblue

Podobno jest kompatybilne? I niech wraca jak najszybciej, bo ten jest brzydki.

ek0nlf.png
|Postwrriter|ExModMapleStory|
By
Miyoshi.

 

Moze aktywnosc nie powala ale smialo mozna go nazwac wzorem dla nowych userow.Tak

Opublikowano

Jestem za wprowadzeniem kilku skórek,a ta niech zostanie jako podstawowa.

Mi nie przeszkadza i w miarę czasu zaczyna się podobać.

Jeżeli ty nie masz szacunku do mnie,ja go nie mam do Ciebie

Opublikowano

A co ma skin do rozwoju? Skin ma być tylko ładny, funkcjonalny i przejrzysty - tyle.

ek0nlf.png
|Postwrriter|ExModMapleStory|
By
Miyoshi.

 

Moze aktywnosc nie powala ale smialo mozna go nazwac wzorem dla nowych userow.Tak

Opublikowano

Ja tak samo jak iRokushou uwazam ze forum stracilo swoja blyskotliwosc i wyrozniania sie sposrod mniejszych for.

Teraz ten skin bo nie powiem ze forum to gowno :P i czekam az dodadza cos w podobie do fluo

sstwc.jpg

Opublikowano

fluo wątpie że powróci na mpcforum aktualnie jest mało zajebistych stylów na tą wersję Ipb Board 3.2.3 bo to przecież nowa wersja wszystkie najlepsze style są niekompatybilne z tą wersją

1316634418-U255649.gif

Opublikowano

jezu człowieku po co znowu reklamujesz ich forum klona czystego mpc oni może nawet piszą style ale wątpię żeby kokosz chciał kupić od nich jakiś styl oni mają 3 style jak patrzałem nawet fajnie wyglądają

1316634418-U255649.gif

Opublikowano

dałem na tak z powodu wielu powodów . Między innymi

~ NA CCHUJ TE LUBIE TO ? + i - było lepsze ..

~ ta skórka mnie dobija .. wszystkie takie fora mają tą skórke ..bezsens bo nie jest ona ani ładna ani jakaś fajna ..

WOLĘ STARĄ SKÓRKĘ MPCFORUM !!

~ Trudno sie w tym połapać .. te dziwne wymiary avatarów, przeglądanie profilu takie zawalone .. ochyda .

 

 

 

więc jestem za przywróceniem starej skórki . Jezeli jest ot nie mozliwe wgrajcie inną, lecz ładną a nie -.-

 

pozdrawiam .

Czekam na

 

Pliki by Badar !!

:)

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...