Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Archiwum][pytanie]Hologram czy jakoś tak na filmie


nexores2

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano (edytowane)

@edit

chodzi o wybieranie muzy

Rozumiem, ale działa to przecież na podobnej zasadzie. Gdybym miał lepszy sprzęt i dostęp do SV lub AAE to bym Ci bardziej pomógł, a tak... rozkładam niestety ręce i mogę tylko podsuwać pomysły :unsure:.

 

@Edit/ nexores2 (down)

Niestety nie dam rady Ci pomóc. Radziłbym napisać do użytkownika @Roue- zna się co nieco na montowaniu :).

Edytowane przez Red Wolf

hih_by_deyroshu-d64eldi.png

@kiedyś Red Wolf 

Opublikowano

Rozumiem, ale działa to przecież na podobnej zasadzie. Gdybym miał lepszy sprzęt i dostęp do SV lub AAE to bym Ci bardziej pomógł, a tak... rozkładam niestety ręce i mogę tylko podsuwać pomysły :unsure:.

to powiedz chociaż jak przesunąć to na filmie :<

Opublikowano (edytowane)

@up

Proponowałbym żebyś pierw ogarnął podstawy,

bo jeżeli chcesz osiągnąć taki efekt bez podstaw nie dasz rady.

 

Uwierz after effects to trudny program,a jeżeli chcesz ogarnąc

na poważnie to proponuje zrobić konto na jakimś forum na którym

ogólną tematyką jest ten program ;)

Edytowane przez Michał.

Jeżeli ty nie masz szacunku do mnie,ja go nie mam do Ciebie

Opublikowano

To jest proste.

Masz wybór, After Effect's lub Cinema 4d r12 (cięzko byłoby zaimportować plik).

 

W photoshopie robisz swój hologram, nagrywasz scenki tak jak ona.(kamera musi być nieruchoma!!!!!).

Następnie markujesz się, i wrzucasz na 1 plan (tak, aby ścieżki pozostały). Następnie dopasowujesz położenie hologramu. Ważne jest zamarkowanie, aby hologram nie był na tobie.

A co do wejścia i wyjścia to zwykłe tranzycje.

50a8d03627325.png

| Edytor |

 

 

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...