Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Kawały o Ruskich, Niemcach i Polakach


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

To zaczynamy

 

 

Czym się różni ruski pogrzeb, od ruskiego ślubu ? Na pogrzebie jest jednego pijanego mniej.

 

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Ruski, Niemiec i Polak dostali zadanie od diabła ; mieli włożyć sobie do dupy wybraną rzecz, Polak wybrał pestkę - weszła bez problemu, Niemiec wybrał jabłko - gdy mu wsadzali zaczął się śmiać i płakać, pytają się go dlaczego płacze, odpowiada że go boli, a dlaczego się śmieje ? Bo ruski niesie dynie...

 

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Pociągiem jedzie Ruski, Niemiec i Polak, zaproponowali sobie zabawę kto będzie najlepszym złodziejem. Zgasili światło a po chwili włączyli - Niemiec mówi że nie ma sznurówek, i powiadamia Ruskiego że jest słaby. Ponownie zgasili światło, i włączyli po czym Polak zorientował się że nie ma zegarka w końcu powiedział "Słabi jesteście, patrzcie na Mistrza". Zgasili światło, i niezauważyli zmian, zaczeli nabijać się z Polaka, aż nagle nadbiegł maszynista i mówi "Panowie koniec zabawy, ktoś nam tory podpierdolił".

 

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Diabeł złapał Polaka, Ruskiego i Niemca, powiedział że ich wypuści gdy powiedzą odległość której nie zna. No więc zaczynają ;

Pierwszy mówi Rusek

- 5km

- E tam znam

 

Teraz Niemiec

- 50 KM

- Znam...

 

Polak :

- W chuj

- Nie znam, możesz wyjść.

 

Następnie Diabeł dogonił Polaka i pyta się go a gdzie to w chuj jest

a Polak mu na to :

- Widzisz to drzewo ?

- Tak.

- To w pizdu dalej

 

Ruski kapitan mówi do pilota:

- Amerykanie byli pierwsi na księżycu, to my będziemy na słońcu

- Ależ kapitanie my się tam spalimy !

- Nie bój się, polecimy w nocy

 

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Lecą balonem Ruski, Chińczyk, Niemiec i Polak

Chińczyk powiedział :

- My to mamy w kraju tyle ryżu, że cały świat można było nakarmić

Ruski :

- My mamy tyle chełmów, że każdemu by się założyło

Niemiec :

- My to mamy taką flagę, że można by każdego na wojnę wyrwać

A Polak po krótkim namyśle mówi :

-My to mamy takiego orzełka że ryż by wyjadł, do hełmów nasrał a flagą dupę sobie podtarł .

 

Jutro dokończę pzdr. :)

|exKidMod Inne MMO|GoldMember|exModder Team|exMMT

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...