Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Detected][MPC] Mathias D3D Cheat v0.8 New Skin MPC New Verion! HOT


Cigarette ^^

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano (edytowane)

Siema, Przedstawiam wam moją 8 wersje cheata na forum.

Na MPC pojawił się nowy skin to hacka też postanowiłem wstawić.

Liczę na komentarze!

 

 

----->>>>Testowany na:<<<<-----

 

To jest ukryta treść, proszę

 

 

----->>>>ChangeLog:<<<<-----

 

 

 

To jest ukryta treść, proszę

 

 

----->>>>Screen:<<<<-----

 

mathiasd3dcheatv08.png

 

----->>>>Download:<<<<-----

 

 

----->>>>Scan:<<<<-----

 

 

Hacka testowałem przez 1,5 h i wyszedłem. Opcja FatNadeBlast szwaknuje. Ale tak to cały hack działa.

Proszę o komentarze w sprawie hacka. Pomoże mi to poprawiać następne wersję.

Liczę na LIKE (znajduje się w miejscu dawnego plusa).

POLECAM!

Edytowane przez Mat.hias
Opublikowano

A dlaczego nie zrobisz wersji polskiej?

np wybór języka polskiego/angielskiego.

Jesteśmy narodem polskim to powinniśmy używać własnego języka, a nie obcych,

To tak jakby zmuszać polaka do angielskiego w codzienności, albo anglik piszący po polsku lub robiący polskie jakieś tam aplikacje.

non sens :)

 

Takie jest moje zdanie.

963711463719651277415.png

|<|®Krzysztofa®|>|




Opublikowano

GZ cheat'a na pewno działa twoja wcześniejsza wersja działała więc ta na pewno też, zostawiam + bo trochę się nad tym napracowałeś.....

 

@UP Zdecydowanie lepiej jest napisać po angielsku bo nazwy są wtedy krótsze a po polsku..... nie za bardzo... za dużo by zajmowały..

ale na pewno było by to ciekawe gdyby ktoś zrobił takiego cheat'a

 

hmmm może ja :D

O co chodzi z tym programowaniem? Gdy programujesz, uczysz najprawdopodobniej najgłupszą rzecz na świecie, czyli komputer, jak ma coś zrobić.

Opublikowano

fajnie wyglada zaraz przetestuje i dam +'a

... ej ale zaraz gdzie sa +'y!!!!!!!!!!!!

1379095800-U384748.png

ExMod | ExMentor | ExChampion | ExMoT | Blue Member | Tagger

Opublikowano (edytowane)

@2UP nie zrobi on dinarbota na 32 bity poniewaz nie bedzie działal autostart, gdyz ta pcje sie inaczej roi. Nikt na tym forum nie umie zrobic takiej opcji oprocz chyba geoing'a oraz moze radek...

@slyszalem ze moze hackerX da rade dopracowac swoja wersje auotstarta 32 bit

Edytowane przez GraFixPL

Welcome back

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...