Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

NiceCraft [ALL-ON] [NO-WL] [0 lagow] Dniem i nocą


kapiw

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

minecraft8.jpg

Uwaga

server moze byc full ;P

Admini: kapiw , Feli , Pitek42

Za niedlugo server bedzie posiadal 25 slotow !

Na poczatek dostajesz pokoj w hotelu, reszty dowiesz sobie potem ;P

 

Odswieżam :)

Opublikowano
reszty dowiesz sobie potem ;P
Bardzo ciekawie skonstruowane zdanie, wypadało by chociaż poprawić ... ?!?

 

Ocena :

 

"Ulotka" serwera = To kółko cienia które miało symbolizować noc coś ci nie wyszło -.- Nie robi się go od ręki gradientem lecz jest do tego specjalne narzędzie w gimpie, nazywa się okrąg -.- Każdy z napisów ma inny kolor 0_o yy trochę to dziwne ale jedziemy dalej... Creeper w ogolę nie w topiony w czerń -.- zwykłe CTRL + V, to "SSSSS !" jest trochę dziwne ? CZY TAM WIDAĆ SPREY Z PAINTA ? 0_o + IP serwera jest w obrazku, gracz musi szukać kartki lub tworzyć nowy dokument tekstowy żeby je zapisać ! Samo z siebie już zniechęca...

OCENA ULOTKI : 3/10 coś tam jednak zrobił -.-

 

Stabilizacja serwera = Lagów jako takich nie ma ale gdy już się zdarzy jakiś mocny to masakra a to wszystko przez zjebanego Technika serwera czyli "kapiw'a", który pierwszy raz ma styczność z pluginami i ich konfiguracją a to mało tego on pierwszy raz ma styczność z serwerem dedykowanym... ?!? Po 2 pluginy nie są konfigurowane przez niego lecz on łazi po MPC i ściąga paczki innych autorów i je skleja !! W sumie to nic takiego ale ... na serwerze co ok. 1.5 min pojawia się komunikat "Pliki serwerowe by kapiw" żadnego szacunku dla autorów ! Po 3 pluginów jest tak nasrane że serwer nie utrzymuję takiej masy danych 0_o to powoduję częste crashe a to wiąże się z blokowaniem serwera przez Hosting !

 

Administracja = Tu się można pośmiać !

 

kapiw - HeadAdmin, który nie zna się na niczym co związane z serwerami, nie umie budować i umie tylko obrażać !

 

Feli - Tego admina pod względem pracy nie znam, ale wiem że było z nim kilka sporych kłopotów. NIE POSIADA PREMIUM !

 

Pitek42 - Hymm. Nie umie budować, kozak, o wszystko się obraża, nie zna się na pluginach, dzieciak, nie do rozwój itp...

 

Ogólna ocena =

 

2/10 jeśli chcesz stracić czas na gówno graj !!!

r718w5.png

×
×
  • Dodaj nową pozycję...