Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Mini tut] Sposoby na pozbycie się itemów w Minecraft.


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam. Dziś chciałbym wam zaprezentować mały tutorial pozbywania się itemów w Minecraft. Może i nie jest to przydatne dla doświadczonych graczy, lecz może ktoś o jakiś metodach nie wiedział.

 

Metoda 1

 

Spalanie rzeczy za pomocą lawy

 

Wystarczy, że klikniesz na przycisk Q i wtedy nasz materiał spadnie do lawy. Po prostu już go nie ma. Jeżeli mamy większą ilość to kliknijcie na "profil" gdzie mamy crafting 2x2 i wyrzućmy np. stack po za okienko. Nie radzę robić śmietników lawowych w drewnianych domach ;) (Sposób działa także z ogniem)

 

 

Metoda 2

 

Niszczenie rzeczy za pomocą kaktusa

 

Jest to według mnie najlepsza metoda. Jeżeli wyrzucimy naszą rzecz do kaktusa to po prostu znika.

Materiały jakie potrzebujemy to 1 kaktus i 1 piasek.

 

1. Zróbcie dziurę o wielkości 3 kratek w dół.

2. Na końcu jej postawcie piasek

3. Na 2 kratce wokół wykopcie 4 kratki aby można było postawić kaktusa

4. Stawiamy naszą roślinę i cieszymy się nowym "śmietnikiem"

 

 

Metoda 3

 

Wyrzucanie rzeczy

 

Najłatwiejsza metoda jaka może być. Wystarczy, że wyrzucimy swoje rzeczy za pomocą przycisku Q. Po mniej więcej 5 minutach nasza rzecz znika (Uwaga. Jeżeli wyrzucimy dużą ilość przedmiotów mogą być lekkie lagi)

 

 

Metoda

 

TooManyItems

 

Wystarczy pobrać moda TooManyItems i przedmiot przenieść na przycisk "Trash" w swoim ekwipunku w lewym dolnym rogu.

 

Tak wiem. Tut mało przydatny, lecz może ktoś chciałby mieć jakiś fajny śmietnik w domu.

 

Pozdrawiam Bastian103

 

PS@ Zaraz dodam zdjęcia kaktusowego śmietnika

Opublikowano

Tut mało przydatny ale o kaktusie nie wiedziałem :D łapaj +. I zmień kolorki tekstu żeby było ładniej i czytelniej :D

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...