Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Ankieta][Pytanie] Na jakim serwerze chciałbyś zagrać?!


SkEt

Na jakim serwerze chciałbyś zagrać?!  

105 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Rodzaj serwera.

    • FB!
      19
    • RP/RPG!
      52
    • Survival!
      34
  2. 2. Jaka Mapka?

    • ?redniowiecze!
      74
    • Czasy nowoczesne!
      31

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Elo all!

 

Razem z kolegą mamy zamiar postawić serwer Minecraft, będzie on miał 20slotów.

Jeśli będzie dużo graczy oraz dotacji, z chęcią zwiększymy sloty.

Założyłem ten temat z ankietą aby gracze mogli zagłosować, jaki typ serwera najbardziej im odpowiada.

Oczywiście każdy może zostawić swój pomysł w komentarzu.

33659765127184554901.jpg

Zbieram

add.png!

Opublikowano

Server 100% survival/rpg z frakcjami bez cuboidów (jedynie frakcyjne). Takich jest najmniej i takie lubię. Mapka może jakiś zamek, koloseum itp.

64324979382736676445.jpg

Opublikowano

Kurde szkoda że nie survival bo survivala najlepsze ale jak tak to FB średniowiecze. Ale jakby co pomyślcie nad survivalem i żeby np. vip mógł se homa zapisać warpy jakieś itp ale bez cubów oczywiscie.

Opublikowano

Dodałem survival, jesteśmy otwarci na wasze propozycje. :)

 

@Edit

 

Chciałbym zrobić tak:

 

-Brak cubów za porządek odpowiadał by strażnik.

-Chciałem odwzorować mapę Assassin's Creed Brotherhood.

-Plugin umożliwiający okradnie graczy.

33659765127184554901.jpg

Zbieram

add.png!

Opublikowano

Polecam pomysł w stylu: zero działek (tego jest wszędzie za dużo), domy już wybudowane, do wynajęcia, ew. możliwość budowy z dala od... hm, cywilizacji?

Opublikowano

RPG RPG i jeszcze raz RPG... Uwielbiam serwery tzw. z "fabułą". Ten pomysł z AC jest super :)

Moje propozycje:

-brak działek

-frakcje(złodzieje, assasyni,najemnicy itd.)

-Surowce zbieramy głownie na domy frakcyjne.

-dodać npc

-napisać jakiś plugin żeby można było wspinać się, okradać.

-wojny frakcji.

Opublikowano

RPG !! Nigdzie w Polsce nie mogę znaleźć dobrego serwera RPG !!!

Więc najlepszy byłby RPG

gotogot.png

 

 

TETRAHYDROCANABINOL POZYTYWNY STAN NAWINĄ

....LECĄ Z MEJ GĘBY KOMULUSÓW KŁEBY....

Opublikowano

@Up

 

Jeśli masz jakieś pomysły na urozmaicenie RP, to napisz z chęcią rozpatrzymy wszelki propozycje.

33659765127184554901.jpg

Zbieram

add.png!

Opublikowano

Survival z odrobinką RP.

Czyli pvp włączone wszędzie, sklep , brak miasta , cuboidy, lwc , brak fracji , moby i potwory ON , ale bez ŻADNYCH WARPÓW typu /spawn czy /home. Taki serwer to rzadkość , ale gwarantuję wszystkim ze najlepiej sie na takim gra. Wszystkich przekonalem do takich serwerow, po wejsciu na takiego SV juz nigdy wiecej nie weszli na inny , FB czy RP.

Opublikowano

FreeBuild czasy średniowieczne.

z małą domieszka RPG :)

z pluginem Jobs i jest elegancko.

+ do tego pieniądze na serwerze.

To mój wymarzony serwer, który jeszcze nigdy nie powstał :(

 

 

Opublikowano

Survival.

Bez Cuboidów

Bez LWC [Zadnych zabezpieczaczy]

Okradasz Kogo chcesz robisz co chcesz.

 

Poządny Survival. Poszukuję takiego!!!

1234zh.jpg

Sygnatura By Dawid079

 

1233l.gifMoje Tuty: [bug z Kaktusem]

1233l.gifMoje Downloady : Permissions

1233l.gifTematy w Których możesz mi Pomoc : Plugin czy Ustawienie?

 

123dc.png

 

1233l.gifTu w Spoilerze Znajdziesz Zdjęcie Gry w Które Gram :]

 

 

2mrdzdu.png

Minecraft-no-reflection1-300x225.png

tibia.jpg

 

 

Opublikowano

@kaktushek18

 

Dobry pomysł zainspirowałeś mnie jak znajdę czas napisze go pod bukkita! :D

33659765127184554901.jpg

Zbieram

add.png!

Opublikowano

Wiadomo że średniowiecze Rp/RPG :D

Ale weź już zrób tego serwa... już jest ponad 60-70 głosów... to chyba wystarczająca ilośc chyba że to temat do spamu :ninja:

3t6EGVz.png

 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...