Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie]Jak na 90lv wejść na nową mapę (110lv)


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Cze. Jak wejść na nową mapę EliteMT2 na 90-100lv? Mapa jest na lv 110. Otóż mam 125lv i chce wejść jakąś postacią 95-100lv i naexpić ją do 110.

Wiem, że się da jakoś robiąc PT. Help Me ;D

"Serce motocyklisty bije w rytmie obrotów jego maszyny <3".

 

Aprilia RS 125 gs (42KM) <3 Kocham ją :)

Opublikowano

Mozesz zrobic swoja postacia PT (pamietaj 30 lvl roznicy!) i ja wciagnac, to dziala na prawie kazdym privie na Elite napewno bedzie dzialalo.

 

Pamietaj ze to wymaga Dowodzenie xD przynajmniej na M1

 

 

 

 

@Down

 

 

Dzieki xD

 

Zajebalem sie xD

 

Masz +: D

 

 

//pornografia

Opublikowano

kamermod to rozwiązanie .. :)

 

dodajesz do pt , wbijasz na m dowodzenie , A NIE POLIFORNIE -.- (tak jak up napisał :D) po czym idziesz 125lv na mape -->dajesz na swoją 2 postac i przywolaj

Czekam na

 

Pliki by Badar !!

:)

Opublikowano

kamermod to rozwiązanie .. :)

 

dodajesz do pt , wbijasz na m dowodzenie , A NIE POLIFORNIE -.- (tak jak up napisał :D) po czym idziesz 125lv na mape -->dajesz na swoją 2 postac i przywolaj

 

Na niektórych (większości) serwerach trzeba postacią z mniejszym lv być w atlantydzie.

Nie bywam już na forum, jeżeli masz sprawę wal na FB...


Opublikowano

przyłącze sie bo tez bym chcial wprowadzic postac na mape 110lvl tylko ze na PandoraMT i problem tkwi w tym ze jak zrobie pt pojde wojem 130lvl na mapke to pt nie ma

Opublikowano

no to macie lipe bo team zięzabezpieczył przed tym wchodzeniem na mape mniejszym lvlom ..

 

nic sie nie da z tym zrobic :D

Czekam na

 

Pliki by Badar !!

:)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...