Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam założyłem sobie mini-server minecraft aby pograć na nim z kolegami. Ale mam pewien problem: na całej mapie jest sama woda i nwm jak dodac nową mape oczywiscie z terenem. 2 problem to komendy admina i jak ich używać. Gdyby ktos mial prosilbym. Jest to server HAMACHI.

9S7gMK0.jpg


Opublikowano

Pomogę ci z mapką.

 

Krok 1. Wchodzisz w pliki serwerowe.

Krok 2. Otwierasz Notatnikiem plik server.properties

Krok 3. Szukasz linijki:

level-name=world

Krok 4. Tam gdzie pisze "world" zmieniasz nazwę na na przykład "World1"

Krok 5. Włączasz serwer i grasz na nowej mapce :)

 

Komendy Admina:

Wypiszę ci komendy, które ja używam na podstawowym serwerze jako Admin.

 

/time set <liczba> - Jak nie działa spróbuj na odwrót czyli /set time <liczba>

/give <nick> <id> <liczba> - Np. /give Adam 1 64 - Graczowi Adam dajesz 64 kamienia.

 

Polecam zainstalować pluginy: CommandBook. Tylko trzeba mieć Bukkita!

Pozdrawiam, PiotrekMC.

eJwLyMwvKUrN9nXmcq7KyS_PTM1WqFIIAAlm55cnKoQUVSbp6elxBcCV-WbmpSYXJaaVcAWX5hVlFqdyGRpZIDAAb90Zvg~~.png

mca.png

 

Osiągnięcia:

 

 

10

20

50

100

120

150

200

300 X

400 X

500 X

700 X

1000 X

 

 

Proszę, administracjo, zdejmijcie mi trochę % :)

Opublikowano (edytowane)

Piotrek + masz ale teraz po zmianie nazwy z world na world1 podczas logowania pojawia sie jakis bląd i pisze tam takie cos "failed to login:Bad Login" .I jeszcze mam 1 pytanie. Jak zainstalować/dodać plugin na blokowanie domków,drzwi lub skrzyn?

 

 

@edit teraz nawet gdy zmienilem na world pojawia sie nadal to samo lub End of stream zamiast Bad Login

Edytowane przez Power is Black

9S7gMK0.jpg


Opublikowano

Hmmm... Blokowanie skrzyń itp. to jest LWC:

To jest ukryta treść, proszę

Są poradniki jak zainstalować :)

 

A w sprawie Bad Login i End of Stream to tak. End of Stream to znaczy, że co chwilę łączysz się z serwerem. Wyłączasz i włączasz Minecraft'a.

Bad Login to oznacza Zły Login. Wchodzisz znów w server.properties i szukasz linijki:

online-mode=true
zmieniasz na
online-mode=false

Powinno być ok, a jeśli nie to jeszcze pomyślę.

eJwLyMwvKUrN9nXmcq7KyS_PTM1WqFIIAAlm55cnKoQUVSbp6elxBcCV-WbmpSYXJaaVcAWX5hVlFqdyGRpZIDAAb90Zvg~~.png

mca.png

 

Osiągnięcia:

 

 

10

20

50

100

120

150

200

300 X

400 X

500 X

700 X

1000 X

 

 

Proszę, administracjo, zdejmijcie mi trochę % :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...