Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[INFO] Czyli co nowego w WarRocku - 18 Paź 2011


Grasu

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

COSTUME SYSTEM

 

 

No więc jak już pewnie każdy zauważył, wprowadzono dzisiaj nowy update do WarRock'a. :ninja: Znajdziecie tutaj szczegóły odnośnie tych zmian.

 

Na początek przytoczę wypowiedź Nemico :

 

Dzisiejszego dnia wprowadziliśmy w życie nowy System Kostiumów (Costume System), G1 Credits są teraz dostępne w grze, zaszły zmiany dotyczące Dinarów.

 

Costume System zgodnie z założeniami zawiera 5 Kostiumów *Jeden na każdą klasę* , jak również 5 dodatków do kostiumów,*Jeden na każdą klasę/strój*

 

Możesz teraz wydawać swoje G1-Kredyty w grze, w celu zakupienia różnorakich przedmiotów.

 

WAŻNE:

Zniżka Premium NIE dotyczy płatności dokonanych w trakcie gry.

Kupowanie przedmiotów w GRZE, NIE upoważnia Cię do otrzymywania Promo Kodów ( za wydanie 400 G1).

 

Wszystkie bronie znajdujące się w IteamShop'ie, można teraz zakupić jedynie na 7 lub 30 dni!

 

Ceny przedmiotów za Dinary w większości pozmieniano!

 

Wszystkie bronie typu A.I. zostały dodane do ItemaShop'u jako darmowe, z wyjątkiem "T-Bomb".

 

Katana, Throwing Knives, Combat Knife oraz M16A4 zostały zmienione na bronie typu F2P (Darmowe)!

 

M4Super90, Top Gun: Camo & Tiger - dodano do ItemShop'u.

 

Pewne przedmioty, nie są dłużej dostępne za Dinary, tak jak do tej pory - jak na przykład K/D Reset, Super Master, Double Up, Exp 20% i Exp 30%.

 

Istnieje kilka dodatkowych aktualizacji o których nie możemy dyskutować.

 

kostiumy.png

 

No to w skrócie co wprowadził nowy patch:

-Możliwość płacenia kredytami w Item Shopie.

-Nowe kostiumy postaci zwiększające nasze statystyki.

-Wprowadzenie nowych broni do sklepu w grze.

-Niektóre z broni zmieniono na darmowe.

-Zmieniono odgłosy postaci ( na początku rundy, na końcu, a także gdy do kogoś strzelamy)

-Px'y na EXP'a i Dinar'y można teraz kupować, jedynie za G1. :ninja:

-Za wydanie np: 400 G1 Kredytów w ItemShop'ie, nie dostaniesz Promo Coda tak jak ma to miejsce w MP! :ninja:

-Bronie można teraz kupować, tylko i wyłącznie na 7 lub 30 dni :ninja:

 

Mała galeria:

 

Inżynier

 

Medyk

 

Sniper <3

 

Assault

 

Heavy

(SS - CODER-BEST'a)

 

 

~Grasu

32354141673387527780.png

Opublikowano

Już chciałem new'sa pisać...... Zapodam wam parę screen jak to teraz wygląda :)

 

 

>

 

>

 

>

 

>

 

>

O co chodzi z tym programowaniem? Gdy programujesz, uczysz najprawdopodobniej najgłupszą rzecz na świecie, czyli komputer, jak ma coś zrobić.

Opublikowano

za info plusik , ale z nowymi broniami to się nie wysilili :/:/

upaodl131d2.png

 

 

 

 

Moje Cheaty :

No_Menu

http://www.mpcforum.pl/topic/624388-undetected-no-menu-jacello/

http://www.mpcforum.pl/topic/622343-undetected-no-menu/

D3D:

http://www.mpcforum.pl/topic/628413-undetected-d3d-jacello-v10/

http://www.mpcforum.pl/topic/629602-undetected-d3d-jacello-v11/page__pid__4526048#entry4526048

 

 

Opublikowano

już widziałem snajpera w nowym stroju NIE DO ZNALEZIENIA . Gościu leżał poprostu na piachu o żółtym kolorze i tylko po widoku lecących kul można się skapnąć .

Ogólnie jak wstał wygląda jak Cheubaka (czubaka) z Star Wars normalnie w jednym słowie można to opisać ZAJEBISTE ;]

3007.jpg
Opublikowano

@UP

 

ON jest już w item shopie...... ale żeby mieć któryś kostium trzeba zapłacić kredytami czyli trzeba mieć G1.... za dinary się nie da kupić :( :(

O co chodzi z tym programowaniem? Gdy programujesz, uczysz najprawdopodobniej najgłupszą rzecz na świecie, czyli komputer, jak ma coś zrobić.

Opublikowano

jedyne co mi sie podoba to ,ze katana itp teraz F2P

 

 

a co do Costume system to nic nie zmienili...

 

 

i tak tylko 10% graczy bedzie mialo te kostiumy...

"Pewność wypisaną mam na twarzy"

Opublikowano

no no dzieki za info +

Wędkarz telefonuje do kolegi:

- Wpadnij do mnie jutro rano, pojedziemy na ryby.

- Ale ja nie potrafię łowić - odpowiada ten drugi.

- Co w tym trudnego? Nalewasz i pijesz.

Opublikowano

No no no postarali się troszkę ;]

Ale lipa że px są dostępne tylko i wyłącznie za g1.

Zostawiam + za dobre info ;P

1376848905-U377559.jpg


Opublikowano

wkoncu dodali te kostiumy fajne tez sa nowe dzwieki w grze. Tak jak up zwalone jest to ze dali pxy za g1 tylko bo ja czasto lubialem kupic z dinary bo tam tanii nawet bylo.

 

 

o jakie dzwieki ci chodzi?

 

dla mnie patch bez sensu:

 

-usuneli PX za dinary

-jedne z najlepszych broni sa teraz droższe(mam na mysli k1, m4a1 i nie tylko na 30 dni)

-dodanie rzeczy f2p hmm lepszych nie mogli? no ale to moze poczatek zmian na f2p

Opublikowano

o jakie dzwieki ci chodzi?

 

dla mnie patch bez sensu:

 

-usuneli PX za dinary

-jedne z najlepszych broni sa teraz droższe(mam na mysli k1, m4a1 i nie tylko na 30 dni)

-dodanie rzeczy f2p hmm lepszych nie mogli? no ale to moze poczatek zmian na f2p

 

 

chodzi mu o te dzwieki na poczatek i koniec rundy...

"Pewność wypisaną mam na twarzy"

Opublikowano

Super jest ten nowy update, a najlepsze są te nowe bronie w grze.

 

Nie grałem przez ostatnie kilka dni, teraz zrobiłem update wchodzę do IS i się zdziwiłem, że nowe bronie są i myślałem, że to jakiś błąd.

 

 

Masz + za info.

"Jesteśmy ludźmi, bo popełniamy błędy i na nich się uczymy."

Opublikowano

Przedwczoraj kupiłem PSG na 60dni i wydałem tylko 32k dinarów , zamiast 80k . Słodko.

Dzięki za info. ;3

Plus.

dojebany.png?lol=0.6705087553709745

I like it, and you? ;3

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...