Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Chciałbym założyć hosting serwerów SA-MP.


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Cześć , tak jak w temacie , mam jedną potężną maszynę ( Windows ) , i mam kilka pytań:

1.Jak zrobić aby można było edytować informację (klient) o serwerze przez FTP ,

2.Jak coś takiego zrobić (po stronie serwera) aby można było tworzyć kilka serwerów , tzn. chodzi mi o to aby można było na jednym serwerze dedykowanym stworzyć kilka serwerów sa-mp ponieważ przeważnie można stworzyć jeden serwer na jednym ip jakieś,

3.Czy istnieje jakiś skrypt do właśnie hostowania takich serwerów (jak i po stronie WWW jak i po stronie dedyka),

 

 

To na tyle jeżeli ktoś odpowie na te pytania jest wielki :)

 

Pozdrawiam.

Opublikowano

na tak potężnej maszynie jak windows nie wyjdzie za bardzo prowadzenie serwerów gry bo raczej wersji serwer kompa nie posiadasz

 

1 jak ty podstaw nie znasz to za co sie zabierasz ? notatnikiem sie edytuje , a skoro robisz na kompie to poco ftp ?

 

2 wszystko można zrobić i można mieć kilka IP do jednego kompa przypisane

 

2 nie istnieje darmowy, musisz zrobić i skonfigurować albo dużo zapłacić za wszystko

If you = stupid then

insert(foot.in.your.ass)

end if

licznik-54-96732-stat.png

Opublikowano (edytowane)

@up

 

Opisałbyś bardziej punkt 2 ?

 

Dla zainteresowanych 2 testowe serwery przyszłego hostingu :

86.120.152.66:7787

86.120.152.66:7786

Edytowane przez WeArePro
Opublikowano

1. Potrzebujesz doświadczenia to podstawa do tworzenia skryptów m.in podstawy cms i php i mysql

2.Da się zrobić tylko trzeba mieć dzielone łącze i osobne porty do każdego serwerów

3.Istnieje ale trzeba samemu taki skrypt napisać lub zakupić ale to nie jest tanie ostrzegam

 

Liczę na lubię to i 5 do profilu za pomoc :)

1316634418-U255649.gif

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...